Author Topic: PROBEMZ INTALACJĄ  (Read 9217 times)

arturo651

  • Guest
PROBEMZ INTALACJĄ
« on: 30 April 2007, 20:15:53 »
MAM PROBLEM Z ZAINSTALOWANIEM GRY. NIBY CAŁA INSTALACJA PRZEBIEGŁA PRAWIDOWO ALE NIE POKAZAŁO SIE OKNO W KTÓRE WPISUJE SIĘ KLUCZ AKTYWACJI GRY. PRÓBOWAEM NA RÓŻNE SPOSOBY I NIC . NA PUPICIE NIE POKAZUJE SIĘ SKRÓT DO URUCHOMIENIA GRY .W MENI START JEST OPCJA AKTYWUJ I URUCHOM GRĘ . ALE ONE NIE REAGUJĄ . CO JESTNIE TAK Z TĄ GRĄ .
KUPIŁEM WADLIWY PROGRAM CZY TEZ ROBIĘ COŚ NIE TAK. POMÓŻCIE PROSZĘ!!!!!!!

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
PROBEMZ INTALACJĄ
« Reply #1 on: 30 April 2007, 20:39:56 »
od czasu do czasu takie rzeczy po prostu sie zdarzaja:) peszek maria jezus i jozef
z gra jest pewnie wszystko ok ale z Twoim kompem nie:)

weź pan wklep tylko kod aktywacji w steamie i pozwol sie gierce sciagnac z serwerow VALVE, moze to cos da bo dostarczane plytki zwykle sa przeterminowane:)

Desperat

  • Guest
PROBEMZ INTALACJĄ
« Reply #2 on: 03 May 2007, 10:44:52 »
a Arturo  nawet nie podziękował .....

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
PROBEMZ INTALACJĄ
« Reply #3 on: 03 May 2007, 10:54:14 »
tacy sa ludzie, mnie to nie dziwi;)

trawiator

  • Guest
PROBEMZ INTALACJĄ
« Reply #4 on: 03 May 2007, 16:10:00 »
Jak dla mnie to ten gościu ma problemy z:
- Używaniem "wyszukiwajki".
- Wybieraniem odpowiedniego działu do zakładania tematu.
- Opanowaniem emocji (ciągle krzyczy).
- Grą/komputerem.

Desperat

  • Guest
PROBEMZ INTALACJĄ
« Reply #5 on: 04 May 2007, 00:02:01 »
Wujek wiesz...  ale chociaż takie  smieszne 3 literki jak THX ...  wiesz.. niektorym ciężko jest napisać coć więcej ..... ale dobre by było tyle...  a tu masz :no  i ciesz się z pomocy ....   a później znowu  napisze POMOCY!!!!!! KOMPUTER MI SIę WłąCZYł NIE WIEM CO MAM ZROBIć  ktoś odpowie ???? pfffffff    


Ludzie ... troche kultury...  z samego siebie... ciężko jest powiedziec dziękuje????

Osobiście wpienia mnie coś takiego , pomagasz komuś a on nie podziękuje ...

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
PROBEMZ INTALACJĄ
« Reply #6 on: 04 May 2007, 08:56:41 »
mysle ze nie ma co rozpaczac bo brak podziekowan to akurat maly problem, czasu i stresu niewart

arturo pewnie wejdze na forum za pare dni i sie zdziwi jaka tu rozgorzala dyskusja filozoficzna o manierach

desperat idz moze na rower, rolki, pobiegaj, pograj w kosza, zabawiaj dziewczeta i nie przejmuj sie ze w internecie ktos cos nie teges, w koncu nie ma jeszcze w internetowej kulturze odpowiednika islamskich mudzahedinow nawolujacych ludziska do odwiedzania internetu 5 razy na dzien ku chwale wszechmocnego Internetallaha i pod grozba wiecznego potepienia na skutek ewentualnego zaniedbania:)

Desperat

  • Guest
PROBEMZ INTALACJĄ
« Reply #7 on: 04 May 2007, 11:37:42 »
:D ale kultury nigdy za mało :)

A na dobre dupeczki   zawsze jest czas :D:D      hehe  

Pozdrowienia :)