Author Topic: Pare glupich pytan.  (Read 10128 times)

Jarhead

  • Guest
Pare glupich pytan.
« on: 21 May 2007, 21:33:13 »
Czesc. Nie mam Red Orchestry, ale zamierzam/ rozwarzam kupno tej gry. Do tej pory gralem w DoDa i o Red Orchestrze nie wiem prawie nic. FAQ z tej strony jest nieaktywne. Pewnie niektore z tych pytan wydadza sie wam mocno glupie, ale nie mam gdzie spytac, wiec prosze o wyrozumialosc :)
1. Czy cos placi sie za granie w  gre, tj. czy sa jakies platne serwy?
2. Czy sa jakies polskie serwy i jak wyglada sprawa z pingiem na zagranicznych serwach?
3. Jezeli kupie gre, wersje ktora sprzedaje Cenega, sciagne mapy, to czy to juz wystarczy? Mam sciagac jeszcze jakies mody ?
4. Czy duzo graczy gra w ta gre, tj. czy nie ma pustek na serwach jak np. w Quaku ?
5. Ilu graczy moze maksymalnie grac na jednym serwerze, na jednej mapie ?

Dzieki z gory za odpowiedz. Pozdrawiam

Desperat

  • Guest
Pare glupich pytan.
« Reply #1 on: 21 May 2007, 22:02:21 »
@ Jarehead

Nie mam co robic to Ci odpowiem :)

Cześć MAm Red Orchestrę już od pewnego czasu. Gram  ile się da( ostatnio mniej bo znalazłem pracę). Przed zakumep RO grałem w battlefield1942, jednak ktoś uświadomił mi , że sa lepsze gry.  Kupiłem zagrałem i nie żałuję.  

:P  :P   :P :P   (zart)  :D:D   Teraz serio :P

1. Ej no weż rusz głową...  jak serwery publiczne mogą być płatne???(chyba ze klanowe to uzuytkownicy * klanowicze* płacą  niewielka kasę ala tylko oni)  to nie miejska toaleta  ze za kazde skozystanie musisz zapłacic....  

2. Jest Ping i pong

3. Jeśli kupisz grę to zależy czy będziesz zadowolony czy nie.  teraz są wersje na DIVIDI :D i normalnie wsiadasz i na practice  i kosisz boty.

4. Zależy. Jak kto chce...  większość ucieka na zagraniczne ..  chociaz od jakiegoś czasu sloty na inei  ładnie się zapełniają

5. Zależy ile masz slotów...

PS jak można się zastanawiaćnad wydaniem  25 zł??   na karte do tel . wydasz tyle i wygadasz a tu masz tysiące godzin swietnej zabawy .....

naprawdę dziwne pytania.. chociaz kiedyś zadawałem takie dziwne... :P  ale tylko 2 :P

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Pare glupich pytan.
« Reply #2 on: 21 May 2007, 22:43:49 »
1. kupujesz gre za jakies 25zl i nie musisz placic za gre miesiecznie, wiekszosc serwerow jest publiczn wiec darmowa, niektor klany tylko kupuja sobie np serwer i palca ilestam zl za miesiac i np tryzmaja serwer an haslo ablo jest publiczny ale zamykany na mecze
2. sa conajmniej 3, http://www.red.orchestra.pl/plug.php?e=servermap mapka, ping zalezy od twojego lacza i nie bedziemy wrozyc bo to sie nie da tak powiedziec poki sam nie sprobujesz zagrac
3. starczy, jeszcze sa mappacki na niektorychs erwerach oraz mutatory,a le mutatory (mody) przewaznie zajmuja najwyzej 6 mb (srednio moze 1mb) i szybko sie siagaja i najczesciej ejst to rohudpackage (scienma obraz) i team ready oraz armored beasts
4.  pustki byly ale graczy ezaczynaja powoli wracac, przewaznie jak wejdziesz na polski serwer chociarz pusty, to po godzinie 16 powinna sie powoli zebrac ekipa
5. na razie do 32, ale juz sa testowe serwery i teoretycznie do 54 graczy, ale praktycznie nie ma tkaiego procesora ktory to udzwignie, wiec jak na razie serwery maja maks 55 slotow albo troche mniej.

Wawer

  • Guest
Pare glupich pytan.
« Reply #3 on: 22 May 2007, 00:16:56 »
Jeśli Twoje pingi na polskich serwerach będą ok to spokojnie pograsz na zagranicznych, których jest dużo.

Szczerze polecam Ci kupno gry. Ja uważam ją za moja najlepszą inwestycję w życiu. Mało kosztuje a wiele godzin zabawy.
Trzeba tylko bedzie jakoś przetrwać pierwsze godziny obrywania po tyłku i przyzwyczaić się do braku celownika.:D

J@hoo

  • Guest
Pare glupich pytan.
« Reply #4 on: 22 May 2007, 05:23:48 »
Co tu duzo mówić, powiem Ci tyle 25 zyla za tak świetną zabawę się opłaca. CoD, MoHa, Bf i inne gry z seri II WŚ wymiękają graficznie, efektownie itp. Gra nie należy do prostych niemniej jednak jest warto ją miec chociażby na jej koszt. Beaz obaw - dasz sobie radę kwestia przestawienia się i uznania że żeby zabić musisz wycelować, jak już bedziesz miał wprawę to nawet uda ci się zabić nie celując. POLECAM. pingi - 24-1020 wybierz sobie hehehehe :D. P.S. Girka wymaga dobrego kompa.

Soltys

  • Guest
Pare glupich pytan.
« Reply #5 on: 22 May 2007, 11:39:28 »
Quote
J@hoo :
P.S. Girka wymaga dobrego kompa.


Ale nie az takiego dobrego, wystarczy ze DoD chodzi u Ciebie plynnie to podobnie zachowa sie RO. Dzieki Bogu ze nie ma takich wymagan jak G3:D

Biały Orzeł

  • Guest
Pare glupich pytan.
« Reply #6 on: 22 May 2007, 16:51:32 »
Przeskoczyłem z CoD2 z ciekawości i obawą,że będę umierał co trzy sekundy bo "jest koszmarnie trudno"(tak słyszałem).Spojrzałem.Zagrałem.Zostałem.Gram(jak już znajdę czas :) )praktycznie tylko w to.Kurde nawet Vampire:Bloodlines odstawiłem w połowie:D

Jarhead

  • Guest
Pare glupich pytan.
« Reply #7 on: 22 May 2007, 16:53:51 »
Hej, wlasnie zamowilem gierke .Moje pytania wziely sie stad, z nigdy wczesniej nie slyszalem o Red Orchestrze. Slyszac ze to tak fajna gra z tak wieloma mozliwosciami (juz nie moge doczekac sie walki w czolgu) , wydawalo mi sie bardzo dziwne ze nie ma jej wogole w sklepach, sprzedawcy o niej nie slyszeli, a na internecie kosztuje grosze.Cena do jakosci nie idzie chyba w parze (na korzyc gry oczywiscie). Wielkie dzieki za odpowiedzi.

DemoniX

  • Guest
Pare glupich pytan.
« Reply #8 on: 22 May 2007, 19:17:30 »
4. Jeśli chodzi o polskie serwery to dzisiaj(22maj) o 21:16 są 3 serwery przepelnione.... od czasu gdy kupiłem tą gre nie widziałem tylu graczy na polskich serwerach... czyżby wracali xD ?


Edit:  Co do postu powyżej, to mogę Cie zapewnić że gra jest z 3 razy lepsza od CoD2, Mohaa, i innych tych akrobatycznych shitów, na cene nie ma co patrzeć, ważne że opinie o niej są najlepsze.

a właśnie... może ktoś wie dlaczego ta gra jest taka tania ? xD

ciocia|Ola

  • Guest
Pare glupich pytan.
« Reply #9 on: 22 May 2007, 22:07:33 »
Quote from: DemoniX
a właśnie... może ktoś wie dlaczego ta gra jest taka tania ?

Bo grają w nią baby :D

Desperat

  • Guest
Pare glupich pytan.
« Reply #10 on: 22 May 2007, 23:56:40 »
w stanach gra kosztuje jakies 25 $  ...  No to Jarehead ... jak dostaniesz gre ... Witamy na froncie zolnierzu :)


czolgi?? hehehe  tez na poczatq jezdzilem teraz wole pieszo :P

Soltys

  • Guest
Pare glupich pytan.
« Reply #11 on: 23 May 2007, 15:55:50 »
W czolgach podoba mi sie to, ze jak staniesz pod odpowiednim katem (szczegolnie tygrysem:D) to jestes prawie niezniszczalny:D

Dziki_Koziol

  • Guest
Pare glupich pytan.
« Reply #12 on: 23 May 2007, 16:51:25 »
Quote from: 5. Ilu graczy moze maksymalnie grac na jednym serwerze, na jednej mapie ?


Zagraj pierwszy raz na 55 slotowcu - niezapomniane wrażenie :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Pare glupich pytan.
« Reply #13 on: 23 May 2007, 16:58:17 »
czemu taka tania? chwyt marketingowy Steam, ze cena u nich jest 24, to i u nas 24, no a ze roznica w przeliczniku, to co tam ;D