Author Topic: Zaproszenie do gry  (Read 9289 times)

Cord

  • Guest
Zaproszenie do gry
« on: 04 June 2007, 17:05:36 »
Chciałem sie zapytać jak można zaprosić kogoś do gry na 10 dni z okazji ukazania sie nie dawno nowego patcha.

Jak to zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Garbol

  • Guest
Zaproszenie do gry
« Reply #1 on: 04 June 2007, 17:48:06 »
Musisz kliknąć na gry->zarządzanie hasłami gości (guest passes) i tam wszystko wypełnić

Ten ktoś musi mieć zainstalowanego Steama jak niema to dostanie na maila hasło itd.
Potem już musi zainstalować Stema :) ściągnąć grę no i nie robić nic innego jak grać :).

Czas ściągania liczy się do czasu trial!

AdikPL

  • Guest
Zaproszenie do gry
« Reply #2 on: 05 June 2007, 08:35:49 »
to juz lepiej chyba dac 25 zł i kupic gre

Skucha

  • Guest
Zaproszenie do gry
« Reply #3 on: 06 June 2007, 09:25:30 »
Quote
AdikPL :
to juz lepiej chyba dac 25 zł i kupic gre


+1


ogolnie te zaproszenie to jakis niewypal bo z tego co pamietam dziki_koziol i mati probowali i niestety nie dali rady :P (wina lezy po stronie valve badz tripewire)

trawiator

  • Guest
Zaproszenie do gry
« Reply #4 on: 06 June 2007, 09:28:06 »
Quote
Skucha :
ogolnie te zaproszenie to jakis niewypal bo z tego co pamietam dziki_koziol i mati probowali i niestety nie dali rady :P (wina lezy po stronie valve badz tripewire)

Czemu niewypał? Ja już rozdałem dwa zaproszenia i te dwie osoby bez problemów mogą grać w RO. Znam też inne osoby które też rozdały zaproszenia.

Skucha

  • Guest
Zaproszenie do gry
« Reply #5 on: 06 June 2007, 09:30:47 »
Quote
trawiator :
Quote
Skucha :
ogolnie te zaproszenie to jakis niewypal bo z tego co pamietam dziki_koziol i mati probowali i niestety nie dali rady :P (wina lezy po stronie valve badz tripewire)

Czemu niewypał? Ja już rozdałem dwa zaproszenia i te dwie osoby bez problemów mogą grać w RO. Znam też inne osoby które też rozdały zaproszenia.


ah so nvm :)

Dziki_Koziol

  • Guest
Zaproszenie do gry
« Reply #6 on: 06 June 2007, 15:08:09 »
Jedno z wysłąnych przezemnie zaproszeń nie działo. Czy one mają jakiś "termin przydatności do spożycia"?

Garbol

  • Guest
Zaproszenie do gry
« Reply #7 on: 06 June 2007, 17:54:49 »
Do 30 czerwca muszą być wykorzystane.

ja już 2 rozdałem z czego jeden kolega wywalił grę po 2 dniach stwierdzając że MUSI ją kupić bo jest tego warta. Czyli udało mi sie powiększyć scenę o jednego gracza :D drugi się robi ;)

coval

  • Guest
Zaproszenie do gry
« Reply #8 on: 06 June 2007, 19:40:20 »
j ajuz jedno wyslalem:D