Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Klan Multigamingowy Section4 szuka chetnych

<< < (3/5) > >>

Soltys:
Powodzenia, co do graczy to ze swojego dowiadczenia wiem, ze 80% skladu mojego klanu zostalo zrekrotwanych w grze (na serwerach) reszta jakos sie sama znalazla:D. Wiec rada ode mnie szukaj graczy na serverach bo po poscie nie zawsze bedziesz wiedzial jaki styl gry preferuja.:)

szpara16:
Sorrry...
ale God  jezeli dales ogloszenie rekrutujace to od czasu do czasu powinienes zajrzec na te forum i popatrzec czy ktos przypadkiem nie dal ci odpowiedzi... (taka mala rada na przyszlosc) :D pozdro

PS: thx desperat19

Soltys:

--- Quote ---szpara16 :
Sorrry...
ale God  jezeli dales ogloszenie rekrutujace to od czasu do czasu powinienes zajrzec na te forum i popatrzec czy ktos przypadkiem nie dal ci odpowiedzi... (taka mala rada na przyszlosc) :D pozdro

PS: thx desperat19

--- End quote ---


Szpara, jak jeszcze szukasz klanu to wal na 8855124.

God:
heh przepraszam bardzo, nie mialem za bardzo dostepu do netu ostatnio z przyczyn ode mnie nie zaleznych :P ;) przykro mi ale jednak rekrutacja jest zamknieta z powodu kłopotów zwiazanych z prowadzieniem klanu...spór miedzy CLami doprowadzil do zamkniecia klanu... :( z Ro wiazalismy duze perspektywy przyszlosciowe zwiazane z samą Ro ale i dodatkami które sa w drodze :) bede dzialal aby jednak Section4 powróciło na scene e-gamingu jako nowy lepszy klan i od nowa zaczniemy rekrutacje RO ;) :)
jak naraize dziekuje Wam za checi ale pomysl nei wypalil :con
pozostane z Wami w kontakcie forumowym
pozdrawiam
God:)

_KaszpiR_:
taki rozpad zle swiadczy o klanie.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version