Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Klan Multigamingowy Section4 szuka chetnych

<< < (4/5) > >>

szpara16:
To powodzenia chlopaki... 3majcie sie

God:
Kzaszpir na CB dalem w Request Ladders propozycje ladderka Medieval II total War (btw. głosujcie !! :D ) i to byl główny powód ostrzejszej wymiany zdań miedzy CLami, poniewaz chcialem zamiast sekcji Down of War wstawic Medievala II (DoW nie cieszyła sie zainteresowaniem mas - mielismy jednego gracza tylko :( ). Med cieszy sie juz niezla scena, organizowane sa turnieje (jeden przez totalwar.org.pl ), drogi CL chciał dac sekcje NFS:MW lub C albo Test Drive Unlimited, które to wyscigówki IMHO nie sa przyszlosciowe...wtedy zaproponowalem sekcje Fifa albo PES co doprowadzilo do podzialu interesów pomiedzy CLami i Playerami i do ostatecznego rozłamu.... :con ja teraz dokladam wszelkich staran by powrócic na scene, i brac udziel w HLC i innych imprezach tego typu :)

Plazma:
Szkoda, ze w RO nie bedzie juz zadnego dobrego polskiego klanu...

pyra.pl:
A co za problem powołać taką reprezentacje, jak w piłce. Ktoś kto często siedzi na RO może "wyselekcjonować" graczy i zrobić taką drużynę.
Ja częściej bede grał gdy będe już po operacji. 4 miesiące bede miał wolnego ( ehh życie)

Soltys:

--- Quote ---pyra.pl :
A co za problem powołać taką reprezentacje, jak w piłce. Ktoś kto często siedzi na RO może "wyselekcjonować" graczy i zrobić taką drużynę.
Ja częściej bede grał gdy będe już po operacji. 4 miesiące bede miał wolnego ( ehh życie)

--- End quote ---


Tylko ten ktos musial by wszystko ogarnac, wyszukac aktywnych i dobrych graczy. Pozalatwiac sprawy techniczne (TS, serw itp.) miec dobre kontakty z graczami oraz spory zapas doswiadczenia:P

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version