Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P

<< < (6/7) > >>

wujek|T3N54MC024W523:
dyskusja jest doprawdy poruszająca:P eee wogóle co ja tu robie w sobote o 7:30 :dozingoff :satisfied

dzieki Olka za lans :blush zupelnie niepotrzebnie i szkoda ze tylko moj nick jest wymieniony posrod kolegow z ktorymi nie utrzymujesz kontaktow, podczas gdy jednak (przynajmniej ze mna) to robisz :wink rozdwojenie jazni?

btw. tez przez chwile myslalem ze przekierowalo mnie tym razem nie na maxschody a... buhah gdzies indziej!

Cumak69:
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA

sHaKaL:
Hey dziewczyny ! Może pogramy razem ? Mam fajną furę z długą lufą :P Mam dziewczynę więc oczekuję dyskrecji !!

Desperat:

--- Quote ---sHaKaL :
Hey dziewczyny ! Może pogramy razem ? Mam fajną furę z długą lufą :P Mam dziewczynę więc oczekuję dyskrecji !!

--- End quote ---




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!       zboczeniec    



 :D :D :D  
 :D :D :D
 :D :D :D


Muahahahah :D

Skar:
dobrze, dobrze dobrze, ;] chłopak dokładnie sprecyzował pytanie a wy tu polewacie :satisfied
@Reaker - jak chcesz kolesia do gry, to najprościej wkręć jakiegoś kolesia, niech kupi gierkę, odpalacie skype i gracie...
albo wbijaj częściej na servery, strzelaj do ludziów z klanów, to może sie zdenerwują i Cie przyjmą ;) wtedy wspólne akcje masz gwarantowane:D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version