Author Topic: łopatologia potrzebna :[  (Read 8134 times)

wolf

  • Guest
łopatologia potrzebna :[
« on: 09 June 2007, 16:36:44 »
Witam wszystkich. Problem jest taki : wczoraj było wszystko ok dziś nic nie działa . Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie.Nie ma ikonki na pulpicie .W 'pokaż programy" ikonki są lecz gdy klikam nic się nie odpala . Czytałem dział pomoc i faq na forum nie znalazłem odpowiedzi . Gra była po ostatniej aktualizacji.Kiedy zamykam komputer , pisze,  że program Steam nie zakończył pracy :((  Prosze, jak w tytule łopatologicznie (X+16 :])  z pomocy dzieci nie chcę kożystać .Może ktoś pomoże .

Guz

  • Guest
łopatologia potrzebna :[
« Reply #1 on: 09 June 2007, 18:21:27 »
Z tego co napisales wnioskuje ze czytales FAQ ale nic z tego co sie tam znajduje nie zastosowales sprobuj
Code: [Select]
3 : Odpalam RO i nic się nie dzieje
Sposób 1:

1) Zweryfikuj pliki cache - steam://validate/1200

Sposób 2:

1) Zamknij wszystkie procesy "RedOrchestra.exe" w menedżerze zadań (Ctrl+Alt+Del). 2) Usuń plik Steam.dll z folderu Steam\SteamApps\Common\Red Orchestra\System i zrestartuj Steam


lub

Code: [Select]
5 : Nieznany steam error
Sposób:

1) Zamknij Red Orchestre i Steama.
2) Znajdź plik ClientRegistry.blob i usuń go.
3) Odpal Steama

wolf

  • Guest
łopatologia potrzebna :[
« Reply #2 on: 09 June 2007, 19:21:58 »
Dzięki Guz - to co podałeś czytałem wcześniej  i zastosowałem - nie pomaga . Teraz przeczytałem o wczorajszej aktualizacji . Sądzę że ma to związek z moim problemem .Przy zamykaniu kompa wyskakuje info o  przerwaniu   pracy   programu Steam. Co jeszcze mogę zrobić?