Author Topic: RO a utracenie danych  (Read 10393 times)

DemoniX

  • Guest
RO a utracenie danych
« on: 18 April 2007, 12:49:17 »
Witam
mam takie jedno małe pytanie na które nie odnalazłem odpowiedzi.
Jeżeli utracę wszystkie dane które były na dysku gdzie znalazł sie Steam i RO to czy nie bedzię problemów z ponownym uruchomieniem kodu aktywacyjnego i normalnym graniem ? Pytam bo nie jestem pewny i nie jestem jakimś kozakiem informatycznym.

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #1 on: 18 April 2007, 13:20:39 »
jezeli masz konto na steamie i aktywowales dany produkt to wszystko siedzi na serwerach steamu i nie musisz sie martwic utraceniem klucza aktywacyjnego, jeno wystarczy ponowic sciaganie gry (zakladajac ze wersja instalacyjna cd/dvd przeterminowana dawno jest)

instalnij steam nawet w swojej pralce automatycznej, polacz sie z internetem i Twoje konto i klucze niezmienione pozostana

amen

Wrona

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #2 on: 18 April 2007, 18:16:42 »
zgadza się. Wujek dobrze gada, Yoda jego mać! Nawet za 30 lat w swe ulubione gry połupać mógł będziesz ze Steama 7 je ściągając. Howgh

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #3 on: 19 April 2007, 16:54:01 »
hahaha w rzeczy samej, Obi Wrona Kenobi =))

Bathin

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #4 on: 11 June 2007, 15:38:29 »
A podłączę się do tematu.
Jutro oddaję kompa do wymiany bebechów: Płyta główna, procek, grafa i takie tam.
Teoretycznie partycja "D" na której mam zainstalowane gry nie powinna ulec kasacji, ale na wszelki wypadek skopiowałem całą RO na dysk przenośny.  Ale gdyby coś się stało to, czy jak przerzucę RO z dysku zew. na mój nowy komp:D. RO będzie bez problemu śmigać ?

trawiator

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #5 on: 11 June 2007, 15:43:39 »
Powinna.

AdikPL

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #6 on: 11 June 2007, 15:52:30 »
Nie musisz instalowac od nowa, wystarczy ze odnajdziesz w katalogu steam i właczysz , mały update  i za chwile w My Games bedzie widniała  ikonka RO , klikasz na nia i juz grasz , i to wszystko

Bathin

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #7 on: 11 June 2007, 16:01:07 »
Ok, zobaczymy pokombinujemy, ale kilka dni bez RO:con jak ja to wytrzymam !

max.pl

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #8 on: 11 June 2007, 19:08:45 »
Trzymaj "wy", a nie spadniesz  :wink:D

Skucha

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #9 on: 11 June 2007, 23:25:16 »
wszystkie pliki RO znajduja sie w folderze Red Orchestra i SteamApps czy jakos tak (te w steamapss to uaktualnienia ktore pobiera sie po zainstalowaniu RO, reasumujac swiezsza wersja RO na cdeku mniej sciagania do steamapps) Jesli miales Steam gdzie indziej na dysku niz winde to nie musisz sie martwic o utracenie update'ow itd. Na poczatku tylko po uruchomieniu Steam'a gdy zalaczysz jakas gre steam zacznie ją skanowac - trwa to z 2-3 min

Tomciaz_PL

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #10 on: 14 June 2007, 19:59:08 »
A ja mam takie pytanie: czy RO może zrobić samo sobie downgrade, czy do modu AB wyszły jakieś poprawki? Logując się dzisiaj na serwer INEI musiałem zassać 15 mega tekstur i dźwięków, chociaż cały czas mam tę samą wersję AB2, a logując się na tenże serwer przedwczoraj nie miałem tego problemu :con.

Bathin

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #11 on: 15 June 2007, 07:38:11 »
Oświadczam że operacja wymiany bebechów w moim kompie nie wpłynęła negatywnie na RO ! Jedyny minus - brak skrótu do gry.
Tutaj chciałem podziękować Adikowi który mi wczoraj pomógł postawić nowy system (wcześniej tego nie robiłem:blush) i wszystko przez telefon:).
Pzdr
Ps. Jaki dziwny obraz jest na full ustawieniach, heheeh

Skucha

  • Guest
RO a utracenie danych
« Reply #12 on: 15 June 2007, 10:30:57 »
a tam dziwny ja gralem kiedys na takich ustawieniach:  http://img159.imagevenue.com/img.php?image=03346_ro_122_644lo.JPG  
a teraz gram na takich :D (jedynie rozdzialka zostala ta sama, antyanalaysing, celownik, widocznosc i tekstury graczy): http://img7.imagevenue.com/img.php?image=03341_1_122_1174lo.JPG  lubie prostote w tej grze :P