Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

[JC] szuka graczy

<< < (3/6) > >>

Chrzaszcz:
wszystkich zainteresowanych grą w JC proszę o pisanie na gg. moj nr. 1965950 lub na naszym forum.

kryszek:
Jako ze temat znajduje się daleko w otchłani, a Jarzębina Czerwona nadal rekrutuje to temat odswieżam tym postem:P

Wymagania jakie stawiamy przed przyszlymi czlonkami klanu JC:

- wiek minimalnie 16 lat
- sprawny mikrofon
- zainstalowany program Team Speak
- przynajmniej podstawowa znajomosc map i gry
- kultura osobista.

Jezeli spelniasz wyzej wymienione wymagania i chcesz grac w JC
napisz do nas na tym forum, lub skontaktuj sie
z nami uzywajac gadu-gadu.

Kryszek - 1331773
Chrzaszcz - 1965950

Oczywiście gdy ktoś się zgłosi będzie jeszcze sprawdzony, więc nie liczcie,ze od razu po tym jak napiszecie będziecie w klanie:P

Heniu:
Mam 15 lat, mikrofon ma urwany kabelek, TeamSpeak wlasnie odinstalowalem, w RO zamierzam grac od jutra a tak wogole to jestem cham.

Moge do clanu ?

OK, napisalem to znaczy ze jestem w clanie, przywitajcie nowego gracza: [JC]R0ZkURv!@cZ

kryszek:

--- Quote ---Heniu :
Mam 15 lat, mikrofon ma urwany kabelek, TeamSpeak wlasnie odinstalowalem, w RO zamierzam grac od jutra a tak wogole to jestem cham.

Moge do clanu ?

OK, napisalem to znaczy ze jestem w clanie, przywitajcie nowego gracza: [JC]R0ZkURv!@cZ

--- End quote ---


Ojjjj wielki ŻAL heniutek :D  Skoro masz 15 to nie tutaj, poza tym gra jest od 16:yes :P

jenkins:

--- Quote ---Heniu :
Mam 15 lat, mikrofon ma urwany kabelek, TeamSpeak wlasnie odinstalowalem, w RO zamierzam grac od jutra a tak wogole to jestem cham.

Moge do clanu ?

OK, napisalem to znaczy ze jestem w clanie, przywitajcie nowego gracza: [JC]R0ZkURv!@cZ

--- End quote ---


......Heniu został SPAMEREM ROKU 2008...........

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version