Author Topic: Klan Multigamingowy Section4 szuka chetnych  (Read 8144 times)

szpara16

  • Guest
Klan Multigamingowy Section4 szuka chetnych
« Reply #15 on: 12 June 2007, 18:28:29 »
To powodzenia chlopaki... 3majcie sie

God

  • Guest
Klan Multigamingowy Section4 szuka chetnych
« Reply #16 on: 12 June 2007, 19:29:18 »
Kzaszpir na CB dalem w Request Ladders propozycje ladderka Medieval II total War (btw. głosujcie !! :D ) i to byl główny powód ostrzejszej wymiany zdań miedzy CLami, poniewaz chcialem zamiast sekcji Down of War wstawic Medievala II (DoW nie cieszyła sie zainteresowaniem mas - mielismy jednego gracza tylko :( ). Med cieszy sie juz niezla scena, organizowane sa turnieje (jeden przez totalwar.org.pl ), drogi CL chciał dac sekcje NFS:MW lub C albo Test Drive Unlimited, które to wyscigówki IMHO nie sa przyszlosciowe...wtedy zaproponowalem sekcje Fifa albo PES co doprowadzilo do podzialu interesów pomiedzy CLami i Playerami i do ostatecznego rozłamu.... :con ja teraz dokladam wszelkich staran by powrócic na scene, i brac udziel w HLC i innych imprezach tego typu :)

Plazma

  • Guest
Klan Multigamingowy Section4 szuka chetnych
« Reply #17 on: 13 June 2007, 07:10:39 »
Szkoda, ze w RO nie bedzie juz zadnego dobrego polskiego klanu...

pyra.pl

  • Guest
Klan Multigamingowy Section4 szuka chetnych
« Reply #18 on: 16 June 2007, 09:35:48 »
A co za problem powołać taką reprezentacje, jak w piłce. Ktoś kto często siedzi na RO może "wyselekcjonować" graczy i zrobić taką drużynę.
Ja częściej bede grał gdy będe już po operacji. 4 miesiące bede miał wolnego ( ehh życie)

Soltys

  • Guest
Klan Multigamingowy Section4 szuka chetnych
« Reply #19 on: 16 June 2007, 15:18:52 »
Quote
pyra.pl :
A co za problem powołać taką reprezentacje, jak w piłce. Ktoś kto często siedzi na RO może "wyselekcjonować" graczy i zrobić taką drużynę.
Ja częściej bede grał gdy będe już po operacji. 4 miesiące bede miał wolnego ( ehh życie)


Tylko ten ktos musial by wszystko ogarnac, wyszukac aktywnych i dobrych graczy. Pozalatwiac sprawy techniczne (TS, serw itp.) miec dobre kontakty z graczami oraz spory zapas doswiadczenia:P

plonek

  • Guest
Klan Multigamingowy Section4 szuka chetnych
« Reply #20 on: 16 June 2007, 15:43:57 »
Quote
pyra.pl :
A co za problem powołać taką reprezentacje, jak w piłce. Ktoś kto często siedzi na RO może "wyselekcjonować" graczy i zrobić taką drużynę.
Ja częściej bede grał gdy będe już po operacji. 4 miesiące bede miał wolnego ( ehh życie)


 zapewne na dobrych chęciach się skończy, tak samo jak w tym temacie (((( http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&q=634&d=0 ))))

Plazma

  • Guest
Klan Multigamingowy Section4 szuka chetnych
« Reply #21 on: 16 June 2007, 18:57:58 »
Tak teraz nasza reprezentacja to by przegrala z uganda. Mielismy tylko 2 dobre klany i chyba kazdy to przyzna... UKF(pozdro ;)) i voodoo i tyle z UKF zostalem tylko ja choc i tak juz nie gram ale wchodze czasem na forum zeby zobaczyc czy moze cos ciekawego sie dzieje...