Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

X-FT szuka graczy

<< < (4/7) > >>

max.pl:
Nowi gracze, często w niemiły sposób są zmuszani do oddania snajperki tzw. starym wyjadaczom. Tylko niech ci ostatni pamiętają, ze kiedyś też zaczynali - i trochę wyrozumiałości z ich strony nie zaszkodzi. Jak ktoś ma sie nauczyć posługiwać tym typem broni jak nie ma do niej dostępu. A mówienie graj z bootami, ktore nie grzeszą inteligencją na polu walki jest bez sensu.


PS. Pozdrowienia dla Yeromino i Szakala - mojego klanowego brata z FFA. Do zobaczenia na TS - obiecuje będe częściej wchodzić na niego.

AC| AdRain:
KOCHAM SŁOWO SKILL W RO ;) brawo szpara..
jeszcze brakuje mi textu "ej jaki masz skil swoim kaemistą?"

powowdzenia panowie dobra zabawa to podstawa

ciocia|Ola:
max.pl a kto mówił, że nowi gracze mają grać z botami. Pozwól, że zacytuje to, co wyżej napisałam : &#8230; Grać tak - trenować tak, ale nie uczyć się posługiwania bronią od tego są boty&#8230; Tak! - Nauczyć się posługiwania bronią można z botami - dzięki swojej niskiej inteligencji masz szansę przyjmować różne pozycje strzeleckie zanim Cie ubiją, baa&#8230; nawet możesz zadawać rany pojedynczo w każdą nogę czy rękę przed ostatecznym wykończeniem (tutaj troszeczkę pofantazjowałam)
---> Aż dochodzi się do takiego kunsztu jak Heniu, że w wyskoku zapodaje takie śmiercionośne kulki, że nawet pomyśleć się czasem nie zdąży :)

PS. pozdrowienia dla mojego kota i psa

BartBear_[PL]:

--- Quote from: ciocia|Ola ---[/b]
[...]dzięki swojej niskiej inteligencji masz szansę przyjmować różne pozycje strzeleckie zanim Cie ubiją[...]
--- End quote ---

oooo lol Ola nieźle :D
jak ktoś jest pełnoletni i ma trochę więcej inteligencji niż te standardowe 100 IQ to może się "wspomóc" napojami alkoholowymi :D SKILL :p zaraz "podskoczy" :D

PS. Pozdrawiam wszystkich co chcą mieć "biały krzyżyk" na środku ekranu :wink

ciocia|Ola:
Och :( , fakt BartBear - masz mnie! - sens zdania jest inny niż na to wygląda, <mądry zrozumie, głupi nie zauważy> - ale ja już nie poprawiam - POSMIEJCIE SIĘ :)

PS. pozdrawiam wszystkich opalających się

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version