Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

X-FT szuka graczy

<< < (6/7) > >>

YankeSmgn:

--- Quote ---Highwayman :

--- Quote ---(paru gości z enclave + henio+ makowa panienka)
--- End quote ---


Male sprostowanie, makowa jest z enclave, heniu moze bedzie :)
Ja osobiscie do JC nic nie mam, macie kilku b.dobrych graczy, wystarczy sie zgrac :)

Plazma, smieszny jestes :D
--- End quote ---

AC| AdRain:
"Inna sprawa, że przeciwko nam grali naprawde mocni graczę (paru gości z enclave + henio+ makowa panienka) i mimo to, to właśny my potem dyktowaliśmy warunki. Przegraliśmy jedną rundę, a potem jedną wygraliśmy i jedną bardzo mocno cisnęliśmy."

HARDKOR;) nie wiem jak inne klany ale PW na publikach gra tylko dla zabawy... i nie staramy się nigdy za wszelką cenę wygrać z przeciwnikiem bo po drugiej stronie jest enclave... czy co tam wymieniłeś

PLAZMA też wysoki poziom "boicie się grać" a z kim mają grać skoro dopiero szukają członków? chyba najpierw są treningi itd.... a nie od razu brac sie za inne klany.

Co do Twoich odzywek w stylu wszyscy LOW brakuje mi jeszcze słówka :NOOB, THIEF, LAME, i innych max 5 literowych słówek z Tibii

Wawer:
JC to w porządku chłopaki. Mają umiejętności i duży zapał do gry. Powodzenia!

Btw na publikach taktyki się nie przećwiczy. Za dużo ''przypadkowych" graczy, mających inne wyobrażenie o celach mapy itp.

Skucha:
plazma zalosny jestes.

asn:

--- Quote ---YankeSmgn :

--- Quote ---Highwayman :

--- Quote ---(paru gości z enclave + henio+ makowa panienka)
--- End quote ---


Male sprostowanie, makowa jest z enclave, heniu moze bedzie :)
Ja osobiscie do JC nic nie mam, macie kilku b.dobrych graczy, wystarczy sie zgrac :)


--- End quote ---



LOL!!!!
--- End quote ---

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version