Author Topic: Problem z kanałami Local, Public, Team  (Read 10467 times)

Mugin

  • Guest
Problem z kanałami Local, Public, Team
« on: 05 July 2007, 08:35:39 »
W telegraficznym skrócie problem wygląda następująco: gram po stronie Axis gadam na kanale Team Allies i na odwrót. Nic nie dają próby zmiany kanału.
Czy ktoś ma lub miał podobny problem ? Zanim się zorientowałem o co chodzi ciągle dostawałem kolbą w łeb  jak tylko odezwałem się przez mikrofon podając "koledze" swoją pozycję :)

Desperat

  • Guest
Problem z kanałami Local, Public, Team
« Reply #1 on: 05 July 2007, 08:38:53 »
Heheheheeh Mugin dalej masz problem z tymi kanałami ????  OMG ile to będzie juz z miesiąc ponad  .......  =)   ja nie wiem  tak naprawde co Ci sie tam dzieje ... w ustawieniach popatrz ... mi tam VOIP dziala normalnie  i nie potrafię Ci pomóc ....  

APEL DO INNYCH POMóżCIE CHłOPAKOWI BO JA NIE POTRAFIę :blush:blush

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Problem z kanałami Local, Public, Team
« Reply #2 on: 05 July 2007, 08:59:54 »
desperat przestan trollowac, jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to lepiej nic nie pisz.

Mugin rozejrzyj sie po forum, w starych tematacha lbo przyklejonym jakims wiem ze Goral cos pisal o tym problemie.

Mati

  • Guest
Problem z kanałami Local, Public, Team
« Reply #3 on: 05 July 2007, 10:51:06 »
Quote
_KaszpiR_ :
(...)  Mugin rozejrzyj sie po forum, w starych tematacha lbo przyklejonym jakims wiem ze Goral cos pisal o tym problemie.


A dokładniej tu, pierwszy temat w tym dziale.

Mugin

  • Guest
Problem z kanałami Local, Public, Team
« Reply #4 on: 05 July 2007, 11:42:21 »
Dzięki Mati za podsunięcie posta. Problem częściowo zneutralizowany. Częściowo, ponieważ mogę już wchodzić na poszczególne kanały hurrrrrrrrrrra jest jednak jedno małe ale - dalej po aktywowaniu mica gadam na kanale przeciwnej drużyny. R A T U N K U !

Mati

  • Guest
Problem z kanałami Local, Public, Team
« Reply #5 on: 05 July 2007, 12:35:04 »
Niestety nie wiem jak temu zaradzić, może pozmieniaj kilka razy kanały. Dodam, że jest to często spotykany problem.