Author Topic: Jak zrobić własny server  (Read 10577 times)

niewiem77

  • Guest
Jak zrobić własny server
« on: 18 August 2007, 11:21:41 »
Wiem jak zrobic wlasny server (nadsłuchujący czy cus)tylko ze nikt nie moze sie podłączyć pod ten server... moze jakies porady macie?aby szybo łaczyło?

wp4pl

  • Guest
Jak zrobić własny server
« Reply #1 on: 18 August 2007, 16:53:54 »
masz publiczne ip ?
fire wall ?

niewiem77

  • Guest
Jak zrobić własny server
« Reply #2 on: 18 August 2007, 19:49:46 »
mam swoje IP ... jako jedyny korzystam z niego...

Raiden

  • Guest
Jak zrobić własny server
« Reply #3 on: 18 August 2007, 19:54:38 »
Właśnie problem jedynie leży w IP. Jeśli masz publiczne to nie ma problemu, ale jak prywatne to nie ma szans żeby ktoś mógł się podłączyć.

niewiem77

  • Guest
Jak zrobić własny server
« Reply #4 on: 18 August 2007, 20:02:48 »
omg ale ścierwo... w warrock moze kazdy zalozyc server... bez problemów ta gra ma wiele nie dociagniec np zainstalowalem mappack z blackdayjuly i mi ta mapka nie działa!!!

Raiden

  • Guest
Jak zrobić własny server
« Reply #5 on: 18 August 2007, 20:46:38 »
Po pierwsze, pomyśl dlaczego w WarRock jest to takie proste.
Po drugie, do wgrania mapy nie trzeba dużego IQ.

niewiem77

  • Guest
Jak zrobić własny server
« Reply #6 on: 18 August 2007, 21:25:25 »
no nie trzeba tylko na tej stronie nie mozna pobrac standardowych map... z tej kasy co uzbierali ze sprzedazy powinni bardziej się  postarać o servery...

P.S. dałem tylko przyklad ... ze wr ta gra jest za darmo... mozna z neta sciagnac ale jezeli chce sie jakies inne bronie lub mapki trzeba placic... 20 za bronz 35 za srebro i 50 za zloto

trawiator

  • Guest
Jak zrobić własny server
« Reply #7 on: 19 August 2007, 12:13:25 »
Quote
niewiem77 :
no nie trzeba tylko na tej stronie nie mozna pobrac standardowych map...

Bo nie ma takiej potrzeby. Jak zweryfikujesz cache gry w Steam to wszelkie podmianki zostaną usunięte i na ich miejsce przywrócone oryginalne pliki.
Quote
Zweryfikuj pliki cache.
steam://validate/1200 - użyj tego linku - lub zrób to ręcznie:
PPM na ikonkę RO w Steam --> Properties --> Zakładka "Local Files" --> Verify integrity of game cache...
PPM na ikonkę RO w Steam --> Właściwości --> Zakładka "Pliki Lokalne" --> Sprawdź integralność cache gry...



Co do serwerów. Jeśli nie masz pojęcia na jakiej zasadzie działa sieć (internet) to nie mów "omg ale ścierwo...".

jason.paury

  • Guest
Jak zrobić własny server
« Reply #8 on: 19 August 2007, 14:17:08 »
WarRock... Hahahaha... Każdy może założyć serwer, tylko o jednym panowie z K2 zapomieli - o serwerze dedykowanym :D I co tu jest ścierwem :p Poza tym, czy BDJ nie jest przypadkiem std od ostatniego update'u? A tym samym, czy kolega na pewno ma oryginalną wersję gry?

niewiem77

  • Guest
Jak zrobić własny server
« Reply #9 on: 19 August 2007, 21:17:22 »
nie nie mam oryginalnej ;/ ciekawe z kad klucz bym mial. WR nie jest ścierwem ciekawe   po co komu tam server dedykowany??  nie ma takiej potrzeby aby były servery dedykowane... mogli by tutaj... zrobić w podobny sposob jak w WR servery...

PS jak zakladam serv dedykowany to mi okienko wyskakuje i kupa tekstu w nim niektore linijki z błędem