Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

* Black & Red & White * (rekrutacja

<< < (6/6)

BartBear_[PL]:
...a lat masz naprawdę 13?:O_o

Socom:
za 2 tygodnie 14 :|

nie widzę powodu żeby mnie dyskryminować ze względu na wiek, to forum jest dla graczy, a ja takowym jestem, w temacie rekrutacyjnym nie był wymagany wiek, wiec nie wiem czemu chcesz się mnie czepiać...

P.S.: Jak się robi swój temat\dział w galerii? Jeśli nie mogę, to chcesz kilka obrazków?

BartBear_[PL]:
Hehehe
Wcale się nie czepiam, bo nic mi do tego, tylko chcę uchronić Ciebie przed rozczarowaniem, bo chyba większość poważnych klanów jednak daje w opcjach rekrutacyjnych dolny limit wieku, chociaż zaznaczają niekiedy że sprawa jest do uzgodnienia. Niektórzy starsi gracze nawet reagują na poziomie biologicznym na głosy przed mutacją, co może i jest niepoprawne "politycznie" (chociaż gra dozwolona jest od lat 16-tu) no ale tak jest, taka jest wola większości i nawet padają takie dyskryminacyjne hasełka że "voip jest dla ludzi po mutacji". Jeżeli jednak nie zrazisz się/do siebie ludzi z jakiegoś klanu a na dodatek Twój "skill socjalny" i karność w drużynie +umiejętności będą większe niż podany przez Ciebie wiek biologiczny to kto wie :wink

Co do galerii to oczywiście możesz po zalogowaniu przez "moje pliki" - tworzysz folder i zaznaczasz że publiczny i galeria i już....aaa najlepiej obrazki w formacie jpg przesyłaj:)

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version