Author Topic: Pogralem 2h i lipa :P  (Read 9214 times)

detoX

  • Guest
Pogralem 2h i lipa :P
« on: 23 August 2007, 17:36:46 »
Dzis rano kupilem gre pogralem 2h~ i odeszlem od kompa potem przychodze jakis update wchodze do gry i gra po angielsku... czytalem w ksiazecce załączonej do gry ze na stronie www.cenega.pl jest pilk aby to naprawic ale nic tam nie ma... wie ktos moze jak to naprawic?

Skucha

  • Guest
Pogralem 2h i lipa :P
« Reply #1 on: 23 August 2007, 18:03:11 »
wlaczasz steam - settings - zakladka language na koncu i wybierasz jezyk polski, restart i masz RO po polsku

detoX

  • Guest
Pogralem 2h i lipa :P
« Reply #2 on: 23 August 2007, 18:20:14 »
ja tam mam jezyk polski :P to wie ktos jak to naprawic? steam mam po polsku a w grze niekotre rzeczy po polsku tylko a mialem wszytki ;/ i to w dodatku zamiast ł - ~

Wawer

  • Guest
Pogralem 2h i lipa :P
« Reply #3 on: 23 August 2007, 19:29:39 »
Chłopie to multiplayer, po co polska wersja?

detoX

  • Guest
Pogralem 2h i lipa :P
« Reply #4 on: 23 August 2007, 20:27:55 »
nie mozesz poprostu odpowiedziec na pytanie? wole po polsku zeby all rozumiec... nie znam na 100% angielskiego :/ ale nie to nie thx za pomoc ;/ a jak ma byc po angielsku to all po angielsku a nie troche po angielsku a troche po polsku... i zamiast ł - ~ bo wtedy sie grac nieda... na ekranie caly czas r~y~ytu~ ;/

jason.paury

  • Guest
Pogralem 2h i lipa :P
« Reply #5 on: 24 August 2007, 10:11:23 »
steam off. katalog Steam\steamapps\common\red orchestra\System i usuwasz wszystkie pliki *.int. steam on. voila!

btw. RO po Polsku to niezły syf jest.

detoX

  • Guest
Pogralem 2h i lipa :P
« Reply #6 on: 24 August 2007, 12:32:35 »
czmeu?? mi sie podoba po polsku :P

Bathin

  • Guest
Pogralem 2h i lipa :P
« Reply #7 on: 24 August 2007, 12:35:09 »
Quote
jason.paury :btw. RO po Polsku to niezły syf jest

Mógłbyś rozwinąć tą ciekawą tezę ?

jason.paury

  • Guest
Pogralem 2h i lipa :P
« Reply #8 on: 24 August 2007, 14:56:17 »
Tę... A co tu rozwijać? Jak dotychczas, jedynymi udanymi polonizacjami gier były te produktów Black Isle od CDProject. Jak widzę teksty typu "siły osi", to od razu mi się ruch po okręgu albo zasada zachowania pędu przypomina. Ba - czytał ktoś instrukcję do RO, to wie o co chodzi. Teraz najbardziej czekam na polską wersję ET:QW - już widzę te nazwy: świnia, męczyciel, beszcześciciel :D Poza tym polska wersja RO zabija zupełnie komunikację z graczami z zagranicy - nawet jak powiesz "petrol" z polskim akcentem, to będą wiedzieć co masz na myśli - paliwa mogą nie pojąć :wink