Author Topic: Kanaly glosowe...  (Read 9160 times)

AzerbejdzanKid

  • Guest
Kanaly glosowe...
« on: 09 October 2006, 17:20:57 »
Kurde.. odrazu przepraszam ze zawracam glowe ale sobie z tym cholerstwem poradzic nie moge :P.
Juz opisuje problem. W ktoryms temacie ukazalo sie rozwiazanie problemu ze spolszczonymi nazwami kanalow - i to rozwiazanie pomoglo bo i owszem dolaczam normalnie do kanalow, a takze normalnie moge je zmieniac...
... jednak gdy ja zaczynam mowic... mowie na kanale druzyny przeciwnej.
Tj. gram sowieta i jak wciskam przycisk od mowienia (ukazuje mi sie symbol aktywnego radia :P w lewym dolnym rogu i wskazowka reaguje na glos) wszystko jest ok poza tym ze mowie na kanale niemcow....
Gdy gram u niemcow... jak nawijam slysza mnie ruscy. Zmiany kanalow nic nie daja i musze siedziec na Public.


Nikt nie jest w stanie mi pomoc ?

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Kanaly glosowe...
« Reply #1 on: 23 October 2006, 22:28:53 »
mam podobnie, ale amm podmienione tylko nazwy kanalow,

jak jestem ruskim pokazuje mi sie team German, ale slysza mnie ruscy, a jak gram u niemcow jest odwrotnie - poakzuje sie ruskie ale slysza mnie niemcy

Goral

  • Guest
Kanaly glosowe...
« Reply #2 on: 23 October 2006, 22:38:04 »
Pierwsze słyszę o czymś takim.
Są 3 zdefiniowane kanały: Local, Team i Public. Na pierwszym słychać Cię w promieniu 15 m. I wszyscy Cie słyszą. Na Team to tak, jakbyś rozmawiał przez kanał łączności brygady, słyszą Cię tylko gracze z wałsnej drużyny. Na Publicu to można jak na kanale otwartym.
[_]
Pogooglaj, może na Forum Steampowered coś na ten temat znajdziesz...

AzerbejdzanKid

  • Guest
Kanaly glosowe...
« Reply #3 on: 23 October 2006, 22:58:32 »
Dzieki, jednak nie trzeba byc kobieta by ktos sie zainteresowal Twoim problemem. Ale trzeba o sobie przypominac...