Author Topic: Problem ze Steam'em  (Read 5654 times)

Booster_1992

  • Guest
Problem ze Steam'em
« on: 19 September 2007, 16:46:12 »
Witam

Przedwczoraj kupiłem Red Orchestrę, ściągnąłem update i zacząłem grać. Wczorajszy wieczór grałem bez problemów. Dzisiaj rano przed szkołą pograłem sobię dwie godzinki. Wróciłem ze szkoły, odpaliłem Red Orchestrę i podczas próby podłączenia się do jakiegokolwiek serwera wyskakuje błąd.



Pogłówkowałem i wpadłem na pomysł poszukania odpowiedzi na waszym forum. Doczytałem, że w takich przypadkach należy skasować plik ClientRegistry.blob. Tak też zrobiłem po czym uruchomiłem Steam'a. Zgodnie z założeniami zaczął się update'ować. W pewnym momencie zdażyła się katastrofa.



Z deszczu pod rynnę. I co teraz?

Mam nadzieje, że mi pomożecie. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

KasTom

  • Guest
Problem ze Steam'em
« Reply #1 on: 19 September 2007, 20:23:23 »
Miałem to samo.
Pogrzebałem w ustawieniach STEAM'a
Wyłączyłem dostęp do społeczności Steam podczas gry
oraz wszystkie informacje i dzwięki odnośnie przyjaciół ze steam'a i poszło.:D
Może to tylko przypadek.:dozingoff
Stawiam na dostęp do społeczności.
Napisz czy zadziałało.
Pozdrawiam
PS nie usuwałem ClientRegistry.blob

Wrona

  • Guest
Problem ze Steam'em
« Reply #2 on: 20 September 2007, 11:25:11 »
A dlaczego nie usunąć (odinstalować) całkiem Steama (pamiętając, żeby nie kasować RO)? Potem zainstalować na nowo Steam, niech się zaktualizuje i dopiero dodać RO/skopiować RO do folderu Steam.

Może tak z głupia frant próbnie zmień też język steama na polski... Nie zaszkodzi.

Booster_1992

  • Guest
Problem ze Steam'em
« Reply #3 on: 20 September 2007, 15:07:48 »
Naprawiłem. Czytałem jeszcze wczoraj forum i wpadłem na pomysł żeby udostępnić Steam'a w Centrum Zabezpieczeń Windowsa.

Panel sterowania -> Centrum zabezpieczeń -> Zapora systemu Windows -> Wyjątki -> Dodaj program... -> wybieramy lokalizacje gdzie zainstalowaliśmy Steam'a -> Ok

Uruchamiamy Steam'a, aktualizuje się i gramy.

Smog

  • Guest
Problem ze Steam'em
« Reply #4 on: 25 September 2007, 21:18:25 »
Dikładnie to problem z zaporą nawet przy wyłączonej musiałem dodać wyjątek. Dzięki