Author Topic: Witam-mam pewien problem  (Read 15939 times)

Erwin17PL

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« on: 07 December 2010, 20:36:05 »
Witam mam pewien problem z pobraną darmowo grą Red Orchestra:Ostfront

http://www.tnttorrent.info/torrent/5P13RD4L4J-P1R4C13.html stąd :)

Chciałem sobie taką grę mieć więc zamiast kupić postanowiłem ściągnąć po to by zobaczyć czy mi będzie działać jeżeli tak to jakiś czas potem pójdę sobie u kupię a jak nie będzie działa to dupa blada gdy nie kupuje i kasy w Błoto nie wywale :).

więc tak pokaże moje poczynania:

Zrobiłem jak w Instrukcji ale chyba coś jest nie tak

Wszystkie pliki ściągnięte zobaczyłem w winrarze i tylko połowa z tych plików można było otworzyć winrarem reszta jakieś zakodowane i nie wiadomo czym otworzyć ale to mnie nie martwiło gdyż napisane jak byk: wypakować od pierwszego roof-pvn i dalej samo pójdzie no i tak zrobiłem następnie wszedłem w katalog gdzie skopiowałem grę(folder na pulpicie kompa) i wszedłem w ten folder READ ME PROVISION
potem online stuff i steam install no i zacząłem sobie robić konto steam,zrobiłem wszystko ok z kontem dalej to główkowałem z podmienieniem tych folderów no ja zrozumiałem że mam zmienić te dwa pliki w nazwie (przez właściwości/zmień nazwę)Steam.dll na Steam dll.bak i Steam.offline na steam dll. no i potem w folderze online stuff plik steam.dll zmieniłem na steam dll. i uległo to zmianie potem zdziwiony nie wiadomo gdzie i jak włączyć grę zerknąłem w folder System tam było Setup.exe i ikona gry no wszedłem a tu poczekało z 2 sek i reset kompa o kur.... sobie powiedziałem co to było?! i to samo z plikem gdy kliknołem z setup.exe czy może mi ktoś powiedzieć co robić dalej by gre uruchomić? zależy mi by mógł sobie zagrać.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Witam-mam pewien problem
« Reply #1 on: 07 December 2010, 20:39:39 »
Żeby zagrać-kupić grę.
Żeby sprawdzić czy ci pójdzie odpalić program lub stronę ,która ci pokaże czy spełniłeś wymagania.
Wez stawiaj przecinki,bo to się ciężko czyta.


pozdrawiam Pobor

Erwin17PL

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #2 on: 07 December 2010, 21:21:37 »
no słyszałem że i na org  grze też są problemy z CD-Keyem i z czymś jeszcze,a z tym to coś da radę zrobić?

IgraSov

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #3 on: 07 December 2010, 21:23:04 »
Fuuuj, piractwo!:p Gra Ci pójdzie bez problemu więc kupuj od razu:
- http://www.empik.com/red-orchestra-ostfront-41-45-pc-tripwire-interactive,prod24120006,multimedia-p
- http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=red+orchestra

Na zachętę obejrzyj sobie nasze materiały:
-
&feature=player_embedded#!
-
&feature=player_embedded
-
&feature=player_embedded


Do zobaczenia na lini frontu i do usłyszenia na naszym mumblowym kanale:
- http://www.red.orchestra.pl/page.php?id=1007

Zapraszam również na cotygodniowe FightNight'y:
- http://www.red.orchestra.pl/page.php?id=848
- http://www.red.orchestra.pl/page.php?id=840

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Witam-mam pewien problem
« Reply #4 on: 07 December 2010, 21:26:57 »
Haha komisarzu jaki propagandowy atak.:D
Co do kolegi rozpoczynającego ten tematy to powiem tyle: gra nie legalna( poza steamowa) ci nie pójdzie. Nawet jeżeli uda ci się ja uruchomić razem ze steamem to zaraz zbanuje cie Vac.

kazmirzk

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #5 on: 07 December 2010, 21:49:10 »
Misiek najlepiej chyba skomentowal, pomimo ze w stylu szarej eminencji-  5P13RD4L4J-P1R4C13

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Witam-mam pewien problem
« Reply #6 on: 07 December 2010, 22:30:03 »
Kaziu uważaj bo Imperator da ci warna. :D

Biały Orzeł

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #7 on: 08 December 2010, 13:56:09 »
Za co? Przecież to kod odblokowujący steama dla piratów :satisfied Można spróbować jeszcze 5P13RD4L4J-KUP1C-0R61N4L

Erwin17PL

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #8 on: 08 December 2010, 15:13:24 »
więc jak meine neue kollegen soldaten? chciałbym tą gięre jakoś wykorzystać.

no chyba że wszystko od początku zrobię z czyjąś pomocą.

Daazzz

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #9 on: 08 December 2010, 17:06:43 »
jak chcesz ta gre jakos wykorzystac to idz kup oryginal:dozingoff zainstaluj i korzystaj. Niewiem jaka jest teraz cena RO? 10-20zl? ...........litosci.......
Tu nikt Ci niepowie jak zainstalowac RO z torrentow bo kazdy ma legalna wersje zarejestrowana w steamie.

Nikitycz

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #10 on: 08 December 2010, 17:08:26 »
Quote
Kaziu uważaj bo Imperator da ci warna.

Spoko Kaziu, Dżedaj stanie w twojej obronie :P

Apos

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #11 on: 08 December 2010, 17:11:59 »
Kup oryginał. 10 lub 20zł to kilka piwek lub jedna roboczogodzina (jeżeli nie pracujesz to jest dobra okazja na zakup, bo są święta), a gra dostarczy Ci zabawy na długie wieczory, miesiące bądź lata. Nie róbcie z Polski jeszcze gorszej wiochy niż jest...

Yab_PL

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #12 on: 08 December 2010, 18:17:29 »
Quote
Erwin17PL :
więc jak meine neue kollegen soldaten? chciałbym tą gięre jakoś wykorzystać.

no chyba że wszystko od początku zrobię z czyjąś pomocą.

kliknij na sciagnieta paczke z gra albo rozpakowany folder z instalka, kliknij JEDEN raz na tej paczce/folderze nastepnie wcisnij naraz Shift i Delete a jak wyskoczy okienko to wcisnij Enter

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Witam-mam pewien problem
« Reply #13 on: 08 December 2010, 18:33:30 »
Padłem.:yes:D:D:D:D:D:D:D:D

Erwin17PL

  • Guest
Witam-mam pewien problem
« Reply #14 on: 08 December 2010, 18:36:45 »
Ja prosiłem czy jest ktoś tutaj na poziomie mądrości i pomoże mi jak mam wykorzystać taki folder skoro go ściągnąłem,nie prosiłem jak go usunąć tylko jak go otworzyć kolego Yab nie pokazuj jak jesteś głupi tylko jak jesteś mądry podobnie jak koledzy wyżej bardzo dobrze poradzili mi i to akceptuje kupie sobie grę bo znam tą grę ale tylko z widzenia z półek sklepowych w Internecie wszelakie tłumaczenie moich poczynań przeze mnie jeśli zostało uznane za idiotyczne wytłumaczenie to przepraszam bardzo ;) ale zmęczony byłem i nie wiedziałem jak to opisać wszystko.

żadna gra wojenna PC mi się nie znudziła nigdy no chyba że jakiś szajs typowy jak Wolfschanze ale poprostu trudno żeby u mnie takie wojenno klimatowe gry jak RO,COD,MOH,BIA się znudziły:).