Author Topic: !JUŻ JEST!  (Read 49470 times)

Molnar

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #90 on: 25 September 2011, 10:30:32 »
To twórcy gry mają dostosowywać się do naszych oczekiwań nie na odwrót. Nie płacom nam za to.
:o Napisz to do ludzi z UBI’kacji(SH) i 1C(IŁ-2), TWI pracuje nad tym by naprawiać swój produkt a ilość patchy świadczy jak niedopracowany on jest/był.
Grać się da ale czy ma się z tego przyjemność?
To zależy tylko od nas.

Bohun

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #91 on: 25 September 2011, 12:57:13 »
Po aktualizacji sterownika grafiki miałem bodajże jedno lub dwa zawieszenia. Na razie nie narzekam, chociaż oczywiście są bugi jak nie działający SLrespawn, problemy ze zmianą broni... ale najbardziej wkurzają mnie gracze - jacyś tępi czy co. W ro1 gracze byli bardziej rozgarnięci.

Wrona

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #92 on: 25 September 2011, 14:03:52 »
Poczekaj, wykruszą się. Wielu z tych "nierozgarniętych" rozwinie się za jakiś czas.

Apos

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #93 on: 25 September 2011, 14:10:23 »
Na SL'u nie zawsze można się spawnować! Zależy to od tego czy:
- jest na fladze
- widzi go przeciwnik
- morale

Nie jest to magiczny spawn jak w serii Battlefield. A mówiąc już o tej serii - mniej rozgarnięci opuszczą RO2 wraz z premierą BF3 oraz MW3. Pytanie ile osób zostanie przy RO2?

Bohun

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #94 on: 25 September 2011, 14:33:42 »
Jest jeszcze jedna rzecz która mnie wkurza - pracuję na rzecz teamu, zdobywam lub bronie cele, mam sporo punktów, gra jest już prawie wygrana a mnie w ramach balansowania teamów przerzuca do przeciwnej drużyny! To po to ja się męcze, aby w ostatecznym rozrachunku przegrać? Jakoś inaczej mogli to załatwić, brać kogoś z dołu listy czy co.

Radzisław

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #95 on: 25 September 2011, 15:08:10 »
Na SL'u nie zawsze można się spawnować! Zależy to od tego czy:
- jest na fladze
- widzi go przeciwnik
- morale

Nie jest to magiczny spawn jak w serii Battlefield. A mówiąc już o tej serii - mniej rozgarnięci opuszczą RO2 wraz z premierą BF3 oraz MW3. Pytanie ile osób zostanie przy RO2?
   

 Ja bym się tym tak bardzo  nie przejmował,gracze zawsze się znajdą (fajnie jak byliby to ludzie z takich odsłon jak Arma itd.). Szczerze, to Im mniej luda z takich gierek jak Cod itp. Tym lepiej dla samej rozgrywki i zachowań na serwerze(to moja indywidualna opinia,bez urazy po prostu jako stary fan Ro, nie trawię takich liniowych, nie trzymających jakichkolwiek reali  gier, które niczego nie uczą i nic nie rozwijają ,no chyba że refleksu tzw.Arkadu ...Sorry).
 Najbardziej się obawiałem tego,że tłumnie się zlecą ze swoimi "złymi nawykami" . Bo jednak w większym stopniu, dla nich dedykowana jest Ro2. Miałem rację niestety i nie tylko ja !

 Nas pierwszych fanów,potraktowano w taki sposób że:"Macie a jak wam się nie podoba,to Spier....Na wasze miejsce przyjdą inni,dziękujemy za współpracę" Tak to odczuwam.

 Ktoś tu poruszył wątek o głupim graniu w dwójeczkę . Potwierdzam, dużo durnych akcji i odnoszę wrażenie że jak by dodatkowo była możliwość podskakiwania i strzelania jednocześnie. To większa ilość nowych graczy tak by robiła  ;) Poziom słabszy niż w Ro1 !
 Taka rada dla nowicjuszy, sprowadzających swoje nawyki z innych łupanek do Ro .Ogarnijcie się bo Ro2 nawet w tej nowej odsłonie,przypominającej wasze  fpsy, oprócz trzymania lewego przycisku myszki, wymaga trochę współpracy i myślenia taktycznego!! 
 Pisze wam to "Ja" Weteran z walk w Ro1!! Ro2!!  ;)

 Ps.Aha chciałem też dodać że mimo wypuszczenia nowej części . Jedynka w dalszym stopniu ma się dobrze,są wierni gracze,a ci co pozostali mają świetny poziom. Zachęcam nowych wypróbować,co straciliście poświęcając czas na "inne" fpsy . Bo do niektórych bez solidnej reklamy nie dotrzesz,a niestety Ro2 ma ją o wiele większą w porównaniu z jej poprzedniczką. Wtedy Inne czasy były,mniej pieniędzy na kampanię wiadomo. Pozdrawiam 
« Last Edit: 25 September 2011, 16:37:47 by Radzisław »

krv[PL]

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #96 on: 15 November 2011, 23:03:36 »
jednak wyszlo szydlo z worka... najwiekszym problemem ro jak i 2jki jest to ze nooby biora istotne klasy a wiec kto z lepszym kompem (a nie umiejętnościami) obstawia najważniejsze klasy! czyli dowodca z honorem 5 i zero arty lub sniper ktory zasadaza sie na "riflemanow" nie wiem czemu z mozliwosciami jakie daje ro2 (system honoru) tworcy nie zrobili czegos w stylu aao :/

Shock

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #97 on: 16 November 2011, 01:25:29 »
Dla mie pomyłką jest wprowadzenie statystyk graczy a broni to już wogóle. Moim zdaniem popsuło to klimat RO znany z pierwszej części.

Jak już koniecznie chcieli coś takiego wprowadzić mogli po prostu dać honor 0-100 jak w AA bez żadnych konsekwencji a dający jakąś frajdę i chęć do dalszej gry oraz sporo acziwmentów.

Drugą rzeczą są bitwy - chodzi o to, że mamy mapę Spartanovka i co ? - a no nic. Rzuca nas niczym MP w COD nie wiadomo po co, na co i z kim się bijemy.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #98 on: 16 November 2011, 04:15:31 »
tu fakt delikatnie spieprzyły rezygnując z opisów na starcie - takich jak w ro1. dobrze jest zagrać singla który jest durny, ale za to ma świetnie przygotowane wstępy do map i akcji wraz z cytatami ze wspomnień uczestników bitwy. Tam wszystko pięknie wyjaśniono, kto z kim, kiedy i po co.
Wadą jest to, że jak będą dochodziły nowe mapy to możliwości ich opisu nie będzie. Kto wie, może jeszcze to poprawią ?..

ZabojcaStalina

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #99 on: 17 November 2011, 18:14:45 »
Ps.Aha chciałem też dodać że mimo wypuszczenia nowej części . Jedynka w dalszym stopniu ma się dobrze,są wierni gracze,a ci co pozostali mają świetny poziom. Zachęcam nowych wypróbować,co straciliście poświęcając czas na "inne" fpsy . Bo do niektórych bez solidnej reklamy nie dotrzesz,a niestety Ro2 ma ją o wiele większą w porównaniu z jej poprzedniczką. Wtedy Inne czasy były,mniej pieniędzy na kampanię wiadomo. Pozdrawiam
ja zauważyłem coś przeciwnego... serwery (z wyjątkiem rosyjskiego) świecą pustkami - w godzinach przynajmniej w jakich ja gram. TWB wyłączył dwa świetne serwery, na serwerze czołgowym 10PzD tak średnio osób 20/40...
a najgorsze, że na premierze RO2 najbardziej ucierpiał DH :/ w tym miesiącu to chyba tylko z raz widziałem na 29th ponad 50 graczy

a że "dwójka" dla mnie nie jest grywalna i obawiam się, że nigdy nie będzie, pozostaje mi przerzucić się na jakiś ew. Iron Front jak wyjdzie

Shock

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #100 on: 08 December 2011, 23:13:09 »
Przed chwilą pobrało mi 222 MB do RO 2. Wie ktoś co to ?

Weffels

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #101 on: 08 December 2011, 23:18:04 »
mi tu:)

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #102 on: 09 December 2011, 00:37:45 »
to pewnie moja wina :( za każdym razem jak odpalam Steam to mi sciąga RO2 :(

btw: żadko to robie z braku laku, ale kurcze pograć nawet nie można ---  bo za każdym razem update :/

Shock

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #103 on: 09 December 2011, 00:39:46 »
General

-New achievement Fighting The War on Christmas - Participate in a successful territory capture on Commissars House
-Improved CPU performance for all players
-Spectators will now respect the server's roaming restrictions if the viewed player is killed
-Fixed occasional crash when changing teams in the role selection menu
-Weapon upgrades that have been unlocked no longer have a lock icon next to them in the profile menu



Countdown

-There is now a 5 second timeout after using a reinforcement wave in countdown. This addresses problems where several waves get used up at once.
-If the last player alive is still bleeding out they will now be able to live out their last few seconds before the round ends


Territory

-Fixed the round end screen not displaying if the spawn select menu is open

Server

- Servers that become unranked will now attempt to become ranked again after the map changes. We are still working on fully solving the issue with some servers going unranked, but this will help improve the issue.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #104 on: 09 December 2011, 07:37:13 »
Jest też jedna ważna informacja dla moderów i mapmakers :

The SDK patch for compatibility with this update is coming shortly. As for the full SDK release that is a top priority for us and will coming as quickly as we can make it ready.