Author Topic: Nowe mapy do RO2  (Read 96443 times)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #135 on: 28 April 2012, 17:12:19 »
Osoby nietrzeźwe i boty nie powinny prowadzić pojazdów moim zdaniem. A tak szczerze Anonimie, to nie wiem po co ta dyskusja. Od przybytku głowa nie boli. Pojazdy urozmaiciłyby rozgrywkę. Spawny jak w Bf-ie spłycają Ro2 , która mieni się być realistycznym symulatorem. Ogólnie co kto lubi, tylko że teraz nie ma żadnego wyboru i trzeba gnać z buta na większych mapach, albo na mniejszych mapkach liczyć na respa, ciągle w tym samym miejscu. Przeciwnicy dobrze wtedy wiedzą  skąd przybiegniemy i jest naparzanka. Twi tak podchodząc do tematu, zrobiło po prostu tylko trochę bardziej wymagającą strzelankę od konkurencji. A z tego co wiem, większość ludzi ma im to najbardziej za złe. A teraz czas już pisać o nowych mapach, w tym temacie. ( na razie takowych brak)
« Last Edit: 28 April 2012, 17:30:33 by ryszka »


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #136 on: 03 May 2012, 08:03:14 »
Pewnie nikt z Was o tym nie słyszał ale "robił się" mod do RO2 o wojnie domowej w USA (Północ-Południe). Facet miał już modele umundurowanych żołnierzy i trochę broni. W każdym razie miał, bo właśnie dał sobie z tym spokój.
Kolejnym moim typem do odstrzału jest Iron Europe (który zaczęto daawno temu  jako mod pod RO1) -  zaczyna przypominać duke nukem forever - trzy razy zmieniany silnik :). po nim karelian front. Na pewno ukaże się RS i najprawdopodobniej In Country. reszta jest bez szans, przynajmniej przy obecnym stosunku TWI do moderskiej braci.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #137 on: 03 May 2012, 13:08:05 »
Ja bym tak szybko Karelian Front nie skreślał - to Finowie są, jak się uprą to :) Ale masz rację, wszystko zależy od TWI, a to co jest do tej pory nie napawa optymizmem..

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #138 on: 13 May 2012, 09:51:30 »
Choć od ostatnich moich postów wieje defetyzmem, to jednak trzeba spełniać obowiązki i informować. Tak więc powstaje nowa mapa, oparta na google images  wsi Zapadowka. Ruscy będą  jej bronić i jest to mapa zarówno piechotna, jak i czołgowa. Patrząc po obrazkach dupy nie urywa , ale to zawsze coś.





A tutaj coś co powinno się znaleźć w sucharach, czyli osławiony FreezeTag, stawiający na realizm i taktykę zgodną z tą , która obowiązywała podczas II wojny  ;)


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #139 on: 13 May 2012, 11:49:51 »
Do puki twi nie zrobi w końcu tematu pobierania map customowych, nikt i tak ich nie doda na serwer bo za każdym razem trzeba je pobierać od nowa o ile w ogóle udaje się to zrobić. Ale fajnie że ludzie walczą. Z tego co widziałem to nawet ci którzy olali już temat czekają aż twi w końcu zajmie się supportem map customowych i planują wrócić do ich rozwoju. trzeba by się jednak tym w końcu zająć, a nie marnować czas na "tryb action" tfffuuu.... i inne badziewia

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #140 on: 22 May 2012, 09:22:05 »
Niektórzy nadal pracują nad urozmaiceniem RO2. Tym razem za sprawą WoLvErInE , czarne chmury zebrały się nad najnowszą produkcją TWI  ;).

Tylko co z tego..... W stosunku do potrzeb graczy, taka zmiana to tylko, "burza w szklance wody"
« Last Edit: 22 May 2012, 09:27:14 by ryszka »


Daazzz

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #141 on: 22 May 2012, 13:19:48 »
Pada deszczyk, pada sobie równo...

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #142 on: 25 May 2012, 08:31:00 »
Pomimo moich ostatnich postów , w których z niechęcią odnosiłem się do TWI i samej RO2, nie mam zamiaru przestać rozwijać wątku nowych map, chociaż tak by było najłatwiej. Widzę jednak że niektórzy nadal grają i może zainteresują ich te informacje.
Pierwsza jest mało dobra, bo na forum TWI w tematach poświęconych SDK, dyskusja kwitnie i dotyczy głównie niemożności obcowania z tym programem.
Druga jest lepsza, Drecks powrócił i dalej jak to sam określił szlifuje swoje ColdSteel.

Tak wyglądało wcześniej


A tak teraz, zmiany są kosmetyczne i dotyczą głównie oświetlenia


Tutaj podaję adresy do aktualnych wersji customowych map http://alain.gely.perso.sfr.fr/Custom%20RO2/CustomPlayer/. Ściągając z tej strony , możemy sobie ręcznie je instalować , bez potrzeby ciągłego pobierania od nowa z samej gry.
Ostatnio też natrafiłem na ciekawego bloga, którego twórcą jest autor znanej z RO1 mapy Der Zoo Bunker. Oto adres http://williambullen.tumblr.com/. Widać po takich blogach że ludzie mają chęć do pracy i gotowe modele. Wszyscy czekają jednak na wsparcie od TWI.
Na koniec kilka nowych obrazków z Novoya Forest



« Last Edit: 25 May 2012, 10:59:58 by ryszka »


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3131
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #143 on: 27 May 2012, 12:27:15 »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #144 on: 27 May 2012, 13:13:59 »
Brakuje mi "śmieci" na tej mapie. Niby są to hale zniszczone, bez dachów, z częściowo zburzonymi ścianami, a wewnątrz niemal czysto. Żadnego złomu, resztek instalacji przemysłowych (nie wszystko się zabierało za ural), jakiś narzędzi, resztek towarów itp.. jakoś tak pusto. Ale mapka przemyślana i co najważniejsze większość rzeczy jest self-made by Drecks..

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3131
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #145 on: 28 May 2012, 19:54:57 »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #146 on: 02 June 2012, 08:04:48 »
Wczoraj rozmawiając z chłopakami na mumblu, żaliłem się że Univermag zszedł z tapety i nie można w niego już grac . Okazuję się że jest inaczej i Klan FK ma go w obiegu. ®FK®* -TE- [Hardcore Realism - CLASSIC Mode] #1
IP: 95.156.229.210:7777. Polecam sprawdzić, jeżeli oczywiście jest tam wolny dostęp.


marcinz

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #147 on: 02 June 2012, 10:54:46 »
Szkoda tylko że classic  :P To bieganie w zwolnionym tempie jest żałośnie śmieszne, nie mówiąc już o kondycji wystarczającej na przebiegnięcie max 50m oraz powrocie do pixelhuntingu :< Ale niestety trzeba było zadowolić stadko twardogłowych krzykaczy z forum TWI...

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #148 on: 02 June 2012, 11:11:49 »
Szkoda tylko że classic  :P To bieganie w zwolnionym tempie jest żałośnie śmieszne

grałem w to 5 minut. gra sprawia wrażenie rozgrywanej pod wodą. taaakaaa woooolnaaaa...

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #149 on: 20 June 2012, 17:00:32 »
WoLvErInE ( to ten koleś co ostatnio zrobił deszcz), potrzebował go do swojej nowej mapy , którą nazwał TE-Kriegszeit (chyba kojarzę taką mapę z jedynki, jak by co to mnie poprawcie) . Z filmiku jeszcze nie wiele można się dowiedzieć na temat jej rozległości, za to klimat dość ciekawy.

Jak pisze autor, jest jeszcze wiele pracy przed nim, tak więc czekamy.

Drecks dalej kombinuje, ze zmian jakie zauważyłem to fakt że mapa nie jest już taka zielona.


 No i na koniec, dawno niewidziany shakenbake i jego Eagles Nest

Tak na marginesie to shakenbake, powiedział na swojej  stronie że  komputer mu się spalił, a było to w momencie gdy gra sięgała dna, czyli 3 -4 miesiące temu. Przez długi czas nie miał jak go naprawić ,no i proszę Twi wskrzesza zepsute sprzęty !!! ;). Sprawdźcie po ich ostatnich ruchach, jak u was jest pod tym względem. ( mi ostatnio padła ładowarka do wkrętarki, może już działa ;))

Konkurs zrobił swoje. Szczególnie cieszy fakt że wrócili Ci, którzy z różnych powodów przerwali pracę. Poczekamy zobaczymy, może się jeszcze coś urodzi z tego wszystkiego.


« Last Edit: 20 June 2012, 17:21:43 by ryszka »