Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 243782 times)

Damianx2x2

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #135 on: 22 November 2006, 19:40:43 »
He moje wrażenia z gry... Najpierw był filmik z gry który zobaczyłem jakos w wakacjie chyba, napaliłem sie :D potem kumpel kupil i odrazu do niego poleciałem oblukać to cudo, z boku wyglądało spoko jak grał ale kiedy mi dał to co to... jeju jak ciężko, pocisk opada ,trudno sie przyzwyczaić, ale jednak zaryzykowałem i kupiłem i z tego jestem bardzo szczęśliwy. Co prawda pierwszego dnia odechciało mi sie grac bo ciągle myliło mi sie sterowanie z CoD'em 2 bo w to gralem wczesniej, ale sie przyzwyczailem. Co prawda gral niedlugo bo moze jakiś tydzien ale idzie mi juz coraz lepiej a gra jest BOSKA :D Oczywiście sa tez minusy takie jak że np. potrafie czasami zabić swojego z teamu przez to że mam slabego kompa i kolory na odleglosci 50-100m sa tak dziwne ze trudno odrużnic kto przedemną stoi. W porównaniu do wcześniejszych gier w jakie grałem (cod,cod:uo,cod2, mohaas, wolfenstein,) to ta jest napewno najlepsza :))

savon

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #136 on: 01 December 2006, 06:41:12 »
gram w RO od niedawna i musze przyznac ze gierka podoba mi sie bardzo :) spory realizm, celowanie z iron sightu bez jakichstam dodatkowych celownikow, oraz mozliwosc wylaczenia huda to jest to :) nawet jestem w stanie przezyc "zajaczki" czyli skaczach CSowcow spotykanych od czasu do czasu na roznych serwac - ludzie chyba jednak czuja klimat i gra idzie w miare tak jak powinna (w moim odczuciu) czyli bardziej poprzez strefowe zdobywanie terenu, oslanianie sie, zajmowanie kolejnych pozycji itd.

moje pytanie jest jednak takie - na jakich sprzetach gracie ?? na jakich laczach ?? bo wczoraj na aster.pl przy pelnej obsadzie serwa mialem taki slide show ze utrudnialo to celowanie lub nawet uniemoliwialo je :/

moj sprzet to AMDduron1200 na ASUSie, 512MB ddr400/2.5, GF5200 128/128, lacze to icp 512 - jakie parametry rozwinac ?? co jest krytyczne dla RO ??

licze na wasze doswiadczenia w tej kwestii.. i prosze o odpowiedzi bardziej rozbudowane "rozwin wszystko" :) parametry gierki generalnie spelniam.. choc wskazane parametry to jedno a praktyka drugie :)

Bathin

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #137 on: 01 December 2006, 10:11:46 »
Bardzo fajnie, ale czytając Twoje posty to oczy bolą. Z całym szacunkiem dla  Aster.Pl ( nie Astral), ale tam to często są lagi. Ja gram na niemieckim serwerze,  łącze 256 Neo, komp. 512 ram, proc. 2800 i jest ok.

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #138 on: 01 December 2006, 13:59:57 »
bath a może powiesz od kiedy zmieniłeś serwer? :) czy było to troche inaczej?? :D

Celeronek 2.666 (cóż za piękna cyfra to 666 nie uważacie?)
RAM -512 DDR
łacze - radiówka ;) małe ale zawsze porządne...
GeForce6600

to jest chyba najważniejsze :D, wyłacz motiony nie które.

Ogoor

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #139 on: 01 December 2006, 16:51:30 »
Quote
Bathin :
Z całym szacunkiem dla  Aster.Pl ( nie Astral), ale tam to często są lagi.
Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu;)

Bathin

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #140 on: 01 December 2006, 17:33:20 »
Quote
AC| AdRain :
bath a może powiesz od kiedy zmieniłeś serwer? :) czy było to troche inaczej?? :D

Nic z tych żeczy o których myślisz.

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #141 on: 01 December 2006, 21:19:46 »
nie.. to pewnie prezes się mylił wystawiając Ci bana a Ty sam z nudów opuściłeś serwer LOOZ :D

ogoor, nie jest tak źle.. to sie dzieje sezonowo ;) idzie grac 10h pięknie i cudnie i potem nagle atak lagów :D nie trwaja zwykle dłuzej niż godzine

Ogoor

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #142 on: 01 December 2006, 21:49:25 »
Domyślam się czym to może być spowodowane. Zobaczymy za kilka dni. Czasami pingi to nie problem serwera, np. routery w Poznaniu dość często się zapychają.

ciocia|Ola

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #143 on: 01 December 2006, 22:02:41 »
Ja jakos Ogoor nie mam problemow z netem a jestem z Poznania :) <usuniete a bylo troszeczke tego>

Ogoor

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #144 on: 01 December 2006, 23:28:56 »
Ty nie, za to ludzie z Wrocławia potrafią odczuć zapchane routery w Poznaniu;s

Bathin

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #145 on: 02 December 2006, 12:48:22 »
Quote
AC| AdRain :
nie.. to pewnie prezes się mylił wystawiając Ci bana a Ty sam z nudów opuściłeś serwer LOOZ :D

Ooo, nic o tym nie wiedziałem, a serwer i tak lipny z tymi mapami.

Czeresniak

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #146 on: 02 December 2006, 13:33:57 »
Hyhy jaki on rozkoszny ^^ serwer jest bee, ludzie tam grający są bee, w ogóle ciężko na niego czasem się wbić - beee :)

Dziki_Koziol

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #147 on: 26 December 2006, 13:14:57 »
To może i ja napisze coś od siebie. Nigdy wczesniej nie grałem "po sieci", no moze kilka razy, ale dawno to było i niejako "z doskoku". Grałem w różne MOH-y i CoD-y ale w trybie SP. RO polecił mi kolega, który ma ją od dłuższego czasu. Na początku zaskoczył mnie brak "celownika", który to brak był przyczyną wielu przekleństw i zgrzytania zębami przy pierwszych pootyczkach. To już jednak historia. Przyzwyczaiłem się, myślę, że zrobiłem już pewne postępy :) Co do samej gry to "podobuje mnie się". Na pewno warto ją mieć i grać. Osobiście nie tęsknię za innymi "szuterami" o tej tematyce i z pewnością RO nie zamienię na wspomniane przezemnie wcześniej tytuły. Fajnie by było, jakby doszły nowe pojazdy - Jagdpanther i Jagdtiger, a po stronie sowieckiej różne SU i ISU. Możliwość obsługi PAK-ów też byłaby fajna (na razie stoją na niektórych mapach jako dekoracje).

maniu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #148 on: 26 December 2006, 14:56:57 »
a graliscei w moda do cod:uo Operation Barbarossa (studio After Hourz) ? tez ten klimat jedynym jego minusem jest to,ze to jak cod arcadowka :( a minusem ro jest sztywnosc czyt. brak mozliwosci uzywania dzial itd....

a tu pojazdy
http://www.after-hourz.com/index.php?option=com_content&task=view&id=91&Itemid=58

mogliby wrzucic te pojazdy skoro obydwie gry-mody sa w tym samym klimacie a akcja dziej sie w tym samym czasie 39-45

--Gaz AA transport truck
--BA-10s
--KV-1 have tank (odpowiednik pantery/tygrysa?)
--BT-7
+podstawowe pojazdy z call of duty united offensive

OMG!!!!!!!! oni robia moda tez pod RO!!!!!!! patrzcie bbhhbuhbu ale szok nie wiedzialem ze tez moduja orchestre (a na filmiku dodali juz mozliwosc obslugi dzial1!!!!!)

bbhubhubhhbu @slyk (koles z after hourz wygral karte graficzna w konkursie na najlepsza mape do ro ) rofll

http://www.after-hourz.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=16&Itemid=71


btw:oni tez robia/pomagaja przy modzie do bf2 forgotten hope 2?

Dziki_Koziol

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #149 on: 26 December 2006, 15:54:35 »
KW czyli Kliment Woroszyłow, to sowiecki czołg ciężki, którego później zastąpił IS. Na podwoziu KW budowano chyba działa SU-122 i SU-152, na isowskim działa ISU.

BT-7 heheh, w życiu nie chciałbym być czołgistą w tym czołgu. :D Na początku wojny z ZSRR faszyści usmażyli w tych czołgach wiele ich załóg.

Filmik z 45-piątką, a co ze słynymi "trach-bum" zisami?