Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 243783 times)

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #150 on: 26 December 2006, 16:55:23 »
KW jest w grze jakbyście nie wiedizeli -.-

KW-2 nie ma.

Dziki_Koziol

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #151 on: 26 December 2006, 17:03:32 »
Jest i jest moim zdniem badziewny, to już wolę T-34/76 bo chyba razem występują.

maniu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #152 on: 26 December 2006, 17:12:01 »
na jakich mapach jest
KW?:dozingoff

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #153 on: 26 December 2006, 21:27:40 »
bondarewo, black da julu, i pare map starszych rocznikiem

veritas

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #154 on: 11 January 2007, 10:00:29 »
Gram od niedawna w RO.Grę kupiłem jakiś miesiąc temu i po pierwszych spostrzeżeniach położyłem ja na półkę tzn grając na Practice patrze nie ma celownika-mówię ale lipa-kto wymyślił tą grę?-po drugie strasznie długo wczytywały mi się mapy.Jednak nie dałem za wygraną i wszedłem na server i nie mogę zdobyć ani fraga przez ten nowy dla mnie system celowania.Dlatego zupełnie grę odstawiłem.Wczoraj z nudów znowu ją zainstalowałem,wszedłem na to forum przeczytałem pare postów.Od razu przystąpiłem do zmian.Mapy już nie wczytywały się 5 min tylko 1 min.Zmieniłem sens,sterowanie z mocnym nastawieniem, że nawet jak dostane ostro w dupę nie wyjdę.I tak się stało.Gra mnie wciągnęła na maksa.Nie ukrywam, że łatwa nie jest ale o to właśnie chodzi, to mnie satysfakcjonuje.Wiadomo, że skill jest ważny ale liczy się bardziej spryt czy gra zespołowa czego na serverze w 100% zaznać się nie da tylko zapewne ze zgranym teamem gdzie taktyki są już przećwiczone 1000 razy.Co mnie zaskoczyło a raczej zadziwiło to że jest tak mało serverów polskich,bodajże widziałem  5 z czego zawsze tylko na jednym grają- i to nie tylko Polacy ale zawsze znajdzie się jakiś obcokrajowiec.Druga sprawa to cisza na serverze.Nikt nic nie mówi-rozumiem, że liczy się cisza żeby można było rozeznać się w sytuacji-wiem bo gram bardzo długo w csa i bfa 1942 gdzie słuchawki są nierozłączną częścią tej gry aby usłyszeć wroga.Nikt również nic nie pisze.Tak jak czytałem, że część z was nie gra w te i te gry bo gra tam banda bachorów i nie mają ochoty się denerwować to ja mam wrażenie, że w RO gra sama banda skostiałych staruszków.I jesze jedna sprawa mam grafikę ustawioną na 1024x768 32 bity Direct 3D 9 max detale a i tak nie jestem zadowolony z niej w 100% procentach-te tekstury.Grafika jest ładna ale jakiś niesmaczek jest.Czasami na większych odległościach nie wiem czy to mój kompan czy wróg.Generalnie póki co nie odwiedzie mnie nic od tej gry bo właściwie nie ma do czego się przyczepić , jedynie raczej do całej tej otoczki i jeśli w ogóle można tak mówić do mizernej polskiej sceny RO.ALe właśnie my jesteśmy po to aby ta scena rosła w siłę i mięli najlepszych zawodników na świecie.To jest moja opinia po jednym dniu gry w RO :) więc wiele może się jeszcze zmienić...... Narazie  ROX !!!

Damianx2x2

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #155 on: 11 January 2007, 14:52:56 »
To gdzie ty grasz ze nikt nic nie pisze i nie mówi ? Dziwne ... :P

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #156 on: 11 January 2007, 15:02:34 »
Jest jeszcze coś takiego jak serwer TS, na którym przynajmniej ja gadam z kilkoma mi podobnych...

Raiden

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #157 on: 12 January 2007, 16:20:33 »
Od niedawna tak naprawdę zauważyłem piękno tej gry...
RO to nie gra typu CoD gdzie jest tylko jedna zasada - "Search&Kill", kiedy wreście udało mi się zagrać snajperem na mapie danzing to odrazu zmieniłem zdanie co do gry... po pewnym czasie grania otworzyłem mape, patrze, a tu zadania są. A więc robie to co trzeba było zrobić i właśnie wtedy zrozumiałem, że to jest ta gra, której zawsze szukałem; zgranie teamu, można kampić snajperem, ogólnie ten klimat itd. (bo o realistyce nie muszę mówić :) ) Co z tego że są b. duże mapy i długo się wczytują? Warto czekać nawet 20 min. żeby poczuć ten wojenny klimat gdzie zwłaszcza najbardziej lubię historię Rosjan (Polski też xD). O mapach z czołgami też warto troszkę powiedzieć ale niestety brak mi słów przez tą gre :) Jedynie co psuje grę to newbie i nooby ale w końcu my też kiedyś nimi byliśmy....

Wrona

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #158 on: 13 January 2007, 05:17:57 »
Quote
Raiden :
 są b. duże mapy i długo się wczytują



tu jest na to lekarstwo: http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=5903#5903

Reiner

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #159 on: 29 January 2007, 14:34:41 »
Witam wszystkich. Swoją przygodę z Ro zaczynam dopiero teraz;) czasu mało ale wystarczyło żeby zalogować sie kilka razy i poznać grę. Powalający klimat i oczywiście ukierunkowanie jej na team play..po prostu cudo:) Swojego czasu grałem dużo w dod i dod:s..ale Ro kladzie ogólnie wszystkie tytuły na deski. Brak paska życia..brak celownika..pomijam efekt ostrzału artyleryjskiego..)))Widzę że sporo grono osób narzeka na grafikę w Ro..ale przecież w grze chodzi o jej grywalność...jest masa wydanych graficznych wodotrysków, które po zapoznaniu sie nie oferują nic oprócz grafiki:)))Do zobaczenia na froncie wschodnim!!;))

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #160 on: 29 January 2007, 17:16:00 »
ja jescze polecam sobie wylaczyc hud -  realizm jescze wiekszy
musisz pamietac ile masz magazynkow, a nie tylko naboi w magazynku
nie widac komend kolegow - tylko komunikacja glosowa, najlepiej jescze na local czyli slychac kazdego z 20m :D
nie widac kto ginie
nie widac w jakiej jestes pozycji, jaki masz stan zdrowia czy kompasu
niestety nie widac tez niekotrych uzytancyh danych jak kto jaki punkt przejal :D

oczywiscie to ekstrema ale warto sprobowac zagrac tak 1 mape zanim sie aczenie grac w realism mod

sarneś

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #161 on: 13 February 2007, 18:43:45 »
Wiatm! Ja podobnie jak Reiner dopiero zaczynam przygode z RO i szczerze mówiąc wciagneła mnie gierka! Wczesniej bawiłem sie MoH na playstation  a potem CoD na PC. I w FEAR Combat w sieci. Ale Ro nie ma sobie równych Fear po pewnym czasie sie nudzi no i co tu sie oszukiwac za grosz w nim realizmu czego nie mozna zarzucic RO.:) No i te mapy!!!Nie zadążam ściągać z mapowiska. Nie moge sobie niestety na razie poradzic z mapami zmechanizowanymi (sory za określenie) Jakos słaby ze mnie Janekco jedynie moge robić za SZARIKA:D. Pozdrawiam!!

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #162 on: 14 February 2007, 21:13:22 »
ty przestań walić po swoich ;)

Topp

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #163 on: 20 February 2007, 15:44:44 »
Gra jest po prostu świetna. Też raczej dopiero zaczynam grać, ale już mogę spokojnie zaliczyć ją do moich ulubionych:D

Studinsky

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #164 on: 21 February 2007, 07:11:24 »
Lubie grac na polskich serwerach, bo czasem  jak trafia sie ludzie uzywajacy VoIP, to gra zaczyna sie calkiem kleic. Bywa tak i na zagranicznych, ale tam jestem nieco ograniczony jezykowo - za bardzo musze sie starac, aby powiedziec cos z sensem i zrozumiale, jednoczesnie nie dostac kulki :)

Jednak brakuje mi jeszcze wiekszego teamplay'u, dlatego jedna z pierwszych rzeczy jaka zrobilem, to zapisalem sie do jednego z reaslism clanow, 3rd SA. Co z tego wyniknie, zobacze, mam nadzieje, ze to zapelni mi potrzebe intensywnego i skoordynowanego wysilku zbrojnego :)

Od jakiegos czasu tez probuje namowic kumpli z reala, by weszli na RO i pocwiczyli ze mna walke czolgiem, ale jakos cienko mi idzie. RO kupili, ale na tym sie zazwyczaj konczy. A ciezko jest namowic vetow RO do pojezdzenia z noobem. Co wszyscy z duma zaznaczaja w co drugim temacie. A przeciez noob jest jak niezaorane pole, mozna go nauczyc i ukierunkowac pod swoje potrzeby. Wydawaloby sie, sprawa idealna, wystarczy poswiecic kilka godzin.