Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 243678 times)

daj5zl

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #225 on: 18 July 2007, 20:43:24 »
Quote
Wakia :
buaa grałem w to duzo ale wcześniej i się komp osypał tera zsię nie sypie (aż tak) więc u ważam to za świetną gre... a pozatym jak i jest sens pomykania na serwerach mniejszych niż na 40? ja go nie widzę, to wygląda nijak wtedy. realizm jest a dynamizmu kupa, coś jak pacman tylko nie widzisz z góry tylko z oczy pacmana... "szukasz wrogów" a tu nagle ci wyskakuje -_-" moje zdanie jest takie ze serwery na 50 os są najlepsze..a wyważona jest (tak mi się wydaje ale każdy ma prawo myśleć co chce.)


Na serwerach z 40 slotami sa podwojone klasy przez co sklady sa nie realistyczne, przyklad- na Basovce jest wtedy 10 smg a przeciez 40 osob to jest tylko o 4 osob wiecej w teamie niz jak jest 32. Wiec malo kto bedzie riflemanem, to sie juz wtedy taki COD robi gdzie kazdy lata z smg. Lepiej za to jest juz na serwerach z 50 slotami, z tym ze FPS jest tak niski (nawet na takiej mapce jak Kaukasus gdzie zawsze FPS byl wysoki) ze z smg da sie przez to trafic ze 100m biegnac (nie podnosi sie lufa) za to z rifla jest kompletnie ciezko cokolwiek trafic.

plonek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #226 on: 18 July 2007, 21:12:50 »
Quote from: rifla jest kompletnie ciezko cokolwiek trafic

to może włącz monitor(powinno pomóc):D

Razor

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #227 on: 18 July 2007, 21:52:03 »
Quote
Wakia :
moje zdanie jest takie ze serwery na 50 os są najlepsze..


Ja nie lubie tych serwerów z dużą ilością slotów. Powód: totalny burdel na takim serwie.

daj5zl

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #228 on: 18 July 2007, 22:17:27 »
Quote
plonek :
Quote from: rifla jest kompletnie ciezko cokolwiek trafic

to może włącz monitor(powinno pomóc):D


Chcialbym zobaczyc jak cos trafiasz z rifla z bardzo niskim FPS... oczywiscie mowie tu o poruszajacych sie celach

plonek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #229 on: 19 July 2007, 06:39:45 »
tak się składa, że akurat nie mam komputera rakiety i na kaukazie nauczyłem się strzelać w każdy ruszający się pixel i nie mam z tym problemów :D

daj5zl

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #230 on: 19 July 2007, 09:16:54 »
Na Kaukasie nie ma az tak niskiego FPS. Raczej chodzilo mi o takie mapy jak Leningrad czy Berezina z 50 graczami na serwerze.

Wakia

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #231 on: 20 July 2007, 07:25:51 »
tak w realu to akurat po pewnym czasie było więcej "peemów" aniżeli karabinów maszynowych... następnie kiedy były "desanty" na czołgach też głównie z "peemami" (poprostu rojsanie mieli karbinów mniej niż ludzi, i były zawodne a "peemy" nie (ppsh'e i pps'y były także łatwe w produkcji np. taki pps43 było robiony z blachy...). tyle wiem na ten temat.,

daj5zl

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #232 on: 20 July 2007, 10:12:13 »
U niemcow dopiero w 1944 roku pojawily sie jednostki piechoty gdzie przewazaly pmy, a tak to w zwyklych jednostkach rifle bylo najwyzej po 2 pmy, przed 43 byl nawet tylko 1 i mieli go tylko dowodcy. Rozumiem zwiekszenie pmow do 3-4 bo to w koncu tylko gra, jednak 10 pmow i np. tylko 3 riflakow w teamie to juz gra jest bez sensu... U ruskich byly jednostki smg od poczatku wojny jednak ruscy mieli problemy z uzupelnieniem ich i nadal przewazaly na wojnie rifle.

Miech

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #233 on: 22 August 2007, 19:40:00 »
Siemka, sorka ze pytam ale ja nawet nie wiem jak sie gra w red orchestra jak ktos mialby chwaiel czasu i moglby mi wytlumaczyc co iajk to piszcie na gadu : 4893026 jak cos to moge byc na niewidoku

Biały Orzeł

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #234 on: 22 August 2007, 23:54:52 »
Miech,najlepiej zagraj :wink

Spartakus_pl

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #235 on: 23 August 2007, 13:03:04 »
Kupiłem RO  na początku kwietnia tego roku. Przed zakupem miałem obawy czy w ogóle będę mógł w nią grać bo miałem tak badziewnego radiowego neta (190kb/s) ze skaczącym pingiem w innych gierkach  (głównie CoD2 i MOHAA) i nieznośnymi lagami, gdzie mogłem grać tylko od 22:00 do 2:00. Jednak pomyślałem, a co mi szkodzi najwyżej odsprzedam kumplowi:)... Kiedy jednak ją zainstalowałem i włączyłem okazało się, że ping stoi prawie w miejscu[i to w środku dnia]:):):), realizm i gra drużynowa były na bardzo wysokim poziomie (i tak jest nadal):). Nareszcie pojawiła się gra w której wszyscy nie biegają jak poszarpańcy z samymi snajperkami albo thomsonami i walą do wszystkiego co się rusza i mają w nosie swoich członków drużyny bo tdm ma to do siebie, żeby biegać, skakać bez wyższego celu tego przedstawienia, mając na względzie tylko to aby załatwić jak najwięcej przeciwników.... NUDY... W RO mamy prawdziwą walkę w której musimy pracować drużynowo, a rajd z rifl'ą na ckm kończy się zawsze podziurawieniem rifliarza.... i jedna pozycja przechodzi z rąk do rąk kilkakrotnie zmuszając do intensywniejszego myślenia nad kolejnym atakiem. Dlatego stwierdzam, że RO w moim przekonaniu to najlepiej wykonana gra wojenna w jaką dotychczas grałem(a było ich trochę:))

Bathin

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #236 on: 23 August 2007, 13:47:42 »
Spartakus, przeczytaj priva.

Baran

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #237 on: 26 August 2007, 21:50:25 »
Realizm walki jaki zawiera RO uważam za świetny. Ponad rok spędziłem grając w Forgotten Hope, ale zdecydowanie doświadczenie nabyte na tamtym gruncie w niewielkiej części przydaje się w RO. FH jest bardziej dynamiczne i troszkę jednak bardziej arcade'owe. W RO natomiast zauważyłem, że taktyka "hurra i do przodu", hehe łagodnie mówiąc, nie należy do najlepszych. Niby w FH też, ale... Niestety, ale walki pancerne to dla mnie porażka. Praktycznie nie da się zastosować żadnej taktyki, bo albo grasz z kimś i wychodzi kompletny chaos, albo grasz samemu i walka sprowadza się do statycznej wymiany ognia, ponieważ nie jesteś w stanie zrobić jakiegokolwiek manewru. No ale w RO gram od nie dawna i może jednak stwierdzę, że jebać mapy dla piechociarzy i przesiądę się na to co tygryski lubią najbardziej :D

megakura

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #238 on: 10 September 2007, 22:25:54 »
witam
gre zakupilem niedawno, faktycznie robi duze wrazenie, chyba jedyna taka w swoim rodzaju. by nie rozpisywac sie za duzo chcialbym napisac czego mi brakuje: pulapek. chyba tylko w h&d byla taka opcja(tzn. stanwianie min) . tego typu bron byla szeroko uzywana na wszytkich frontach IIws, takze pomyslow powinno byc od groma a mysle ze jest byloby to ciekawe rozwiniecie gry.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #239 on: 26 September 2007, 02:39:15 »
Gra jest fajna. Szkoda że serwery świecą pustkami, obawiam się że to efekt zestarzenia się RO, grają w niego jeszcze klany, ale ludzie z zewnątrz przestawiają się na coś nowszego :con.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"