Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 243633 times)

Szer. Brayan

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #270 on: 30 December 2008, 11:04:02 »
Witam jestem nowy. A wrażeń zobaczyłem tyle, że by się nie dało naliczyć. Najfajniejsze są walki piechoty, pancerne już mniej. Można się poczuć jak na prawdziwej wojnie.

krv[PL]

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #271 on: 30 December 2008, 13:57:00 »
witamy witamy oby wiecej "mlodziakow" rozpoczelo przygode z RO :D no i DH :P

Sojuz_PL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #272 on: 30 December 2008, 14:23:13 »
Jeszcze tylko dobry Polski publik by sie przydal to moze by cos ruszylo :)

Szer. Brayan

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #273 on: 30 December 2008, 15:07:14 »
Dzięki za powitanie jak mi powiecie jak się robi serwer dedykowany to może zrobię :)

Wawer

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #274 on: 30 December 2008, 17:46:56 »
Quote
Sojuz_PL :
Jeszcze tylko dobry Polski publik by sie przydal to moze by cos ruszylo :)


Mówiłem Ci Sojuz - trzeba Aposa zgwałcić, jak mu się zechce to zrobi co trzeba. Niestety nie mam dostępu do ftp i się w ogóle nie znam. Ja tylko banować umiem:D
Tyle że o redirecta do mapek bedzie raczej trudno.
No ale sprawa jest do załatwienia, tylko ludzie muszą chcieć.

W kazdym razie jak dla mnie - serwer powinien być w typie ś.p. Inea przede wszystkim standardy. Może jakieś customy ale max 3.

wisnia

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #275 on: 31 December 2008, 04:24:45 »
Osobiście proponowałbym na odwrót tj wszystko custom-owe i może 3-4 standardowe. Niektóre mapy customowe są moim zdaniem w ogóle nie doceniane, za to część standardowych jest już ograna do bólu. Może właśnie powiew świeżości przyciągnął by graczy ??

kuniu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #276 on: 31 December 2008, 08:00:15 »
oj nie, powiew świeżości jest dobry na chwilę ale jak popatrzysz na najpopularniejsze serwery, one na standardach jadą i kilku zaledwie customach, tych sprawdzonych i ogranych.

wisnia

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #277 on: 31 December 2008, 16:53:55 »
Masz rację co do większości publików. Ale są również takie serwery jak jeden z BOH-owskich, gdzie podstawą rotacji są customy. Przecież takie mapy jak np 50 km bis Berlin, Stugisov Farm, Kurland Kessel , Czerkasy, Leningrad, Pariser Platz, Gorlitz czy chociażby Arad Real Forest to wszystko moim zdaniem świetne mapy. Dużo ciekawsze niż np Bondarewo ... Oczywiście wszystko to kwestia gustu, ale moim zdaniem po porządnym przesiewie map standardowych i wyborze co lepszych smaczków z customów, można by spokojnie zrobić listę 50/50

kuniu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #278 on: 01 January 2009, 15:26:12 »
no, czerkasy i leningrad to rzeczywiście fajne mapki, ale moim zdaniem Pariser Platz jest troszku nierówny. Nigdy nie widziałem by przy pełnym serwerze ruskie to wygrali... Prawie jak Kaukaz na pełnym 50 slot dla axis, ta mapa chyba jak żadna inna wymaga jakiejkolwiek koordynacji przy dużej ilości graczy

Szer. Brayan

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #279 on: 03 January 2009, 19:37:54 »
masz racje z tym powiewem swiezosci ale wiekszosc graczy nie grala na customach i by moze chciala zobaczyc i by sie spodobalo, wiec moim zdaniem map standardowych powinno byc 75% a reszta to customy

Wawer

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #280 on: 03 January 2009, 20:01:26 »
Jeszcze parę miesięcy temu były serwery na których grano świetne customowe mapy. Niestety społeczność graczy R.O. kurczy sie a co za tym idzie serwery z mniej popularnymi mapami sa po prostu likwidowane.

wisnia

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #281 on: 04 January 2009, 14:01:54 »
Wawer Twój post jest dogłębnie smutny, ale niestety prawdziwy. RO powoli umiera, coraz trudniej ją kupić, więc coraz mniej nowych graczy pojawia się w grze. Zapewne niedługo zniknie w ogóle ze sklepowych półek, potem przestaną ją sprzedawać w sieci itd .... W demografii nazywają to przyrostem ujemnym, tj więcej graczy odchodzi niż przybywa nowych. Ta gra to niemal część mego życia i mam nadzieję, że proces ten będzie trwał bardzo wolno ...:(

Herr_Batke

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #282 on: 04 January 2009, 14:15:16 »
Dlatego trzeba pielęgnować takie inicjatywy jak FB i cieszyć się z każdego nowego gracza RO. I jak wisnia mam nadzieję, że umieranie RO będzie jak najdłuższe. Poza RO (z modami), Silent Hunterem 3 i może jeszcze Rome Total War to gry PC-towe raczej dla mnie nie istnieją... :)

Szer. Brayan

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #283 on: 04 January 2009, 15:16:07 »
ja kupiłem grę miesiąc temu i sprzedawano tylko edycje kolekcjonerska, więc zgadzam sie z wami RO umiera, ale może to wina sklepu nie wiadomo, żeby tak był :D :).

Herr_Batke

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #284 on: 04 January 2009, 21:23:22 »
Quote
Szer. Brayan :
ja kupiłem grę miesiąc temu i sprzedawano tylko edycje kolekcjonerska (...)

Nawet i tę edycję już trudno spotkać. Podczas przedświątecznych zakupów, w M1 w Czeladzi, przeorałem wszystkie półki z grami w Media Markt i nie uświadczyłem nawet wspomnienia po RO. O Empiku nawet nie wspomnę :(