Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 247999 times)

oridzinal

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #300 on: 23 January 2009, 20:39:56 »
Witam czytam sobie to forum już od jakiegoś czasu i dziś postanowiłem dorzucić coś od siebie.
RO to najlepszy FPP w jaki grałem, ale co wy do tego CoD'a macie szczególnie ty kazmirzk, nie radziłeś sobie w CoD'a, czy w ogóle nie grałeś, jeśli nie radziłeś sobie to rozumiem, ale jeśli nie grałeś to jaki z ciebie specjalista od CoD'a

Pozdrawiam

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #301 on: 23 January 2009, 21:36:04 »
grałem we wszystkie  cody na multi i wiele z tego co piszą kazmirzki i dazzy to prawda. Cod to taka tępa napierdalanka ( 4 i 5 ), dużo skakania jakiś zabawek( granatniki, celowniki laserowe, tłumiki)  i dodatkowych "dziwnych opcji" jak "męczenniki, ostatni bastion, pewne celowanie z biodra itd). Można się wyżyc, ale po miesiącu gry miałem coda po prostu dosyc. Fajną sprawą są serwery hardcore, jeden dobry strzał i cię nie ma -coś na kształt ro.
w RO gram jako raq

cichy.

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #302 on: 24 January 2009, 02:04:44 »
hahahahhaha. totek mistrz,  kazikowi żyłka chyba pękła, cod to tylko bezduszna strzelanka, ro to bezduszna strzelanka z "realizmem" w postaci paru smaczków, poczekamy na of2, może on pokaże nowy prąd realizmu w fps-ach :)

Wawer

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #303 on: 24 January 2009, 04:28:48 »
Quote
oridzinal :
RO to najlepszy FPP w jaki grałem, ale co wy do tego CoD'a macie szczególnie ty kazmirzk, nie radziłeś sobie w CoD'a, czy w ogóle nie grałeś, jeśli nie radziłeś sobie to rozumiem, ale jeśli nie grałeś to jaki z ciebie specjalista od CoD'a


Kazik w Cody nie gra... a w RO trafia komara ze 100 metrów w lewe jajo...
Ostatnio nie trafił więc się lekko burzy ;-)

Quote
totek :
Witam :)
Cieszę się że ktoś mi odpowiedział :)
Szkoda ze nie ma moda CoD'a do RO
Najbardziej  podobało mi się w Call of Duty możliwość skakania - nie raz taki skok uratował mi życie szkoda że w Ro tego nie ma :(
A może jest taki mod bo znajomy mówił żebym dobrze poszukał bo on gdzieś widział takiego moda :)


R.O to gra realistyczna, tutaj podskok w lewo, pad i jednoczesny strzał to marzenie...
Kilka dni dostawania w papę nauczy każdego, że gra nie musi ograniczać się do kiwania się na boki i fartownych headów...

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #304 on: 24 January 2009, 08:17:31 »
Jedynym plusem w CoD-ach jest to, że można poćwiczyć refleks, strzelając z przymierzenia szybciej poruszających się przeciwników, co w RO się przydaje

kazmirzk

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #305 on: 24 January 2009, 09:31:33 »
spedzilem grajac w cod4 na multi całe 9 godzin ( o 9 za dużo).. pomijając to ze nie znizalem sie do poziomu idiotow z ktorymi wlaczylem (czyli nie uzywalem bunny hoping) specjalnie zle mi nie szlo.. ale co z tego jak ta gra jest poprostu durna i kompletnie niestrawna? w 1 i 2 grałem i na singlu i odrobine na multi.. i tak jak pisze profi te "smaczki" + debilne napierdalanie we wszystko jest poprostu kretyńskie. ta gra to Serious Sam tyle ze z lepsza grafika i osadzona w klimatach wojny..

sry, ale mam alergie na ta gre.. i gdy ktos zaczyna ja wychwalać włacza mi sie agresor..

a tu macie fajna recenzje nowej "zajebistej" czesci tego mózgojeba:   http://pl.youtube.com/watch?v=eqR-H5A2dRI&feature=channel_page

Guz

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #306 on: 24 January 2009, 12:05:05 »
Coz seria CoD jest specyficzna, najlepiej mozna to porownac do kina. Kazdy z nas co jakis czas lubi obejzec sobie ambitniesze filmy, czy to znaczy ze nie moze ogladac kolejnych filmow z seagulem czy rambo XX?

Co do modow, hmm jest jeden co obniza realizm RO, a jednoczesnie zmienia calkowicie realia - Defence Alliance 2

Hiacenty

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #307 on: 24 January 2009, 12:19:52 »
i tak lord of rings nic nie przebije >: D




:p

Yab_PL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #308 on: 24 January 2009, 12:47:39 »
w sumie to multi Cod:UO bylo najblizej RO... tylko jeszcze tak ze 2x zwiekszyc obrazenia broni

Wawer

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #309 on: 24 January 2009, 13:44:39 »
Quote
Guz :
Coz seria CoD jest specyficzna, najlepiej mozna to porownac do kina. Kazdy z nas co jakis czas lubi obejzec sobie ambitniesze filmy, czy to znaczy ze nie moze ogladac kolejnych filmow z seagulem czy rambo XX?


Pięknie powiedziane...

Kanal!a

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #310 on: 20 February 2009, 17:35:14 »
Witam.

Zaczne od tego że prosze mi tu oczerniać CoD'a :). Gram w niego od samego początku (oprócz 4-ki), tylko na serwerach only rifles i bardzo miło wspominam czas spędzony przy tej grze.

Szukam od jakiegoś czasu nowej gry w którą w wolnych czasach bym popykał. W gre wchodzi tylko II wojna światowa. MoHa Airborne odpadła w przedbiegach bo nie ma już chyba żadnych działających serwerów. To samo z MoH'a Pacific. Day of Defeat - przyznam sie sciągnąłem pirata żeby na serwerach nosteam zobaczyć jak to wygląda, niestety jakoś mi ta gra nie leży. Pozosta tylko RO. W związku z tym mam kilka pytań zanim gre dopadne:

- czym sie różni wersja kolekcjonerska od zwykłej? Niestety w tej chwili możliwy jest tylko zakup w sklepach internetowych, a tam piszą tylko o jakiejś koszulce w wer. kolekcjonerskiej.
- grafika? Po screenach trudno ocenić. Czy bliżej jej do Cod'a 1 lub BF 1942 czy może do CoD'a 2? Nie będe sciemniał w Cod 1 dużo sie nagrałem, ale było to lata temu, niedawno jak ją odpaliłem to już grafika zabardzo mi nieodpowiadała. W CoD'a 2 gram nadal i uważam że grafika jeszcze jest w porządku.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #311 on: 20 February 2009, 21:41:13 »
Quote
Kanal!a :
Witam.

Zaczne od tego że prosze mi tu oczerniać CoD'a :). Gram w niego od samego początku (oprócz 4-ki), tylko na serwerach only rifles i bardzo miło wspominam czas spędzony przy tej grze.

Szukam od jakiegoś czasu nowej gry w którą w wolnych czasach bym popykał. W gre wchodzi tylko II wojna światowa. MoHa Airborne odpadła w przedbiegach bo nie ma już chyba żadnych działających serwerów. To samo z MoH'a Pacific. Day of Defeat - przyznam sie sciągnąłem pirata żeby na serwerach nosteam zobaczyć jak to wygląda, niestety jakoś mi ta gra nie leży. Pozosta tylko RO. W związku z tym mam kilka pytań zanim gre dopadne:

- czym sie różni wersja kolekcjonerska od zwykłej? Niestety w tej chwili możliwy jest tylko zakup w sklepach internetowych, a tam piszą tylko o jakiejś koszulce w wer. kolekcjonerskiej.
- grafika? Po screenach trudno ocenić. Czy bliżej jej do Cod'a 1 lub BF 1942 czy może do CoD'a 2? Nie będe sciemniał w Cod 1 dużo sie nagrałem, ale było to lata temu, niedawno jak ją odpaliłem to już grafika zabardzo mi nieodpowiadała. W CoD'a 2 gram nadal i uważam że grafika jeszcze jest w porządku.
grałem na serwerach only rifle w codzie i wiem jak to wygląda. Otóż w RO nie uświadczysz w przeciągu 5 sekund podskoku przycelowania, strzału i padnięcia, raczej nie da się biegac po mapce i strzelac do wszystkiego co się rusza, podskakując i strafując jak idiota ( z wyjątkiem customów), tutaj rozgrywka jest zdecydowanie wolniejsza. Ale sensowniejsza, są obiekty do zajęcia - 2 drużyna ich broni itd.
Co do grafiki to kwestia ustawień, gra nie jest nowa, bo z 2006 ale na wysokich ustawieniach prezentuje się bardzo ładnie, nie jest to cod4, ale tak znacząco nie odstaje pod tym względem  http://pl.youtube.com/watch?v=pQ_OIXNOeDI&fmt=18
Mimo wszystko w ro są lepsze hitboxy, w codzie jak strzelasz obok gościa to i tak trafiasz :P
Generalnie RO to lepsza gra i zdecydowanie ma więcej wspólnego z realiami 2 wojny światowej niż quakeowaty cod.... Ale jak wiadomo kto co lubi;)
w RO gram jako raq

Sojuz_PL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #312 on: 20 February 2009, 23:34:48 »
Nic dodać, nic ująć :D

BIA Radzio

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #313 on: 21 February 2009, 00:49:51 »
Chciałem cos napisac,ale Profanum mnie ubiegł, zmieniam zdanie co do człowieka, diametralnie!! ,gada jak mój człowiek!! att.Jeszcze jedno ,w Ro sa kaemy,czołgi,pojazdy.Strzelajac z kaemu musisz robic to racjonalnie,aby nie przegrzac lufy(masz taki bajer cukierkowym kodzie).Oczywiscie jest w mg42 funkcja wymiany lufy.Gra jest tak zaprojektowana(mapy tez) aby walki były,jak najbardziej racjonalne i realistyczne(twoja postac sie meczy itd.) .Pozdro.

Trójgraniec

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #314 on: 21 February 2009, 16:15:27 »
Profaum - nie napisałes o psach! Jak mogłeś nie napisać o psach?! A co o wymiany lufy to tez chyba lipa - przynajmniej na zdrowy rozum. Jesli w trakcie strzelania się nagrzewa to w zwiazku z tym sie rozszerza - celnosc diabli biorą ale nadal mg powinno strzelac. A tu dupa.