Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 243613 times)

kazmirzk

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #330 on: 10 March 2009, 23:33:05 »
szczerze to wolalbym Odi juz w simsy pograć niz wlaczyc cod'a.

a co do odskoczni dla RO.. Sprobuj zagrac w moda do battlefield'a 2- project reality 0.85..

&playnext_from=PL&feature=PlayList&p=286B8603794631F9&playnext=1&index=7


&feature=related


jak widać VOIP to podstawa, tu sie gra druzynowo.. cały team jest podzielony na druzyny max 6 osobowe, kazda ma dowodce, ktory kontroluje gre i wydaje rozkazy.. za gre pojedynczo, bez teamu i nie sluchanie rozkazow na niektorych serwerach dostac mozna bana na 24 h.. tak wiec w tej grze gdziekolwiek sie nie wejdzie naprawde mozna zobaczyc teamplay jakiego w innych grach sie nie zobaczy. Trybow gry tez jest pare, co naprawde urozmaica gre.. a ilosc roznych stron konfliktow jest tez imponujaca.. samych oddziałow islamskich sa 3 - regularna armia koalicji panst arabskich, powstancy arabscy i talibowie.. oprocz tego sa jeszcze powstancy z gruzji, czeczeni, oddzialy rosyjskie, chinskie, usa, z wielkiej brytanii..
Mapy sa wielkie, jest duzo rodzajow pojazdow- czolgi, dżipy, hummery, samoloty odrzutowe, helikoptery transportowe i ppache itp, lodzie desantowe, motory, samochody pułapki z ladunkami wybuchowymi na tylnych siedzeniach, czolgi, APC, i wiele wiele innych)

Mapy sa ogromne, ale sa tez mniejsze (specjalnie na mecze klanowe).. Ogolnie gra sie na serwerach po 64 osoby (jest duza ilosc serwerow praktycznie pelnych 24h, wiec nie zabraknie przeciwnikow, chodz na poczatku gdy sie nie wie gdzie isc ciezko ich spotkac :D i zwykle to oni spotkaja ciebie :) )

jesli kogos interesuje grafika- to na maxymalnych detalach jest naprawde swietna (ja gram na srednich, gdyz na wysokich mi tnie)


no i najważniejsze- REALIZM POLA WALKI WIEKSZY NIŻ W RO !! ;)

tu tez nie ma celowniczkow, 1 trafienie oznacza albo smierc natychmiastowa albo wykrwawienie sie na smierc z czasem (mozna temu zapobiedz dzieki bandazom usiskowym, ale tylko regularne armie je maja)

Zeby zagrac w moda trzeba miec podstawke (na allegro kosztuje kolo 25 zł)

http://www.allegro.pl/item566226782_battlefield_2_deluxe_edition_sklep_bialystok.html

patcha do battlefielda w wersji 1.41 - 536 MB

http://www.download.net.pl/14923/Battlefield-2-Full-Patch/

plik główny moda- Project Reality v0.85 Core - 1.8 GB

http://www.moddb.com/mods/project-reality/downloads/project-reality-v08-core1

plik z mapami- Project Reality v0.85 Levels - 1.4 GB
http://www.moddb.com/mods/project-reality/downloads/project-reality-v085-levels


jeśli ktoś się skusi na tego moda zapraszamy na TS'a Fsq (chyba każdy juz ma ten adres).. Od nas juz kilka osob wciagnelo sie w PR 0.85.. zawsze lepiej sie gra ze znajomymi wiec z checia przyjmiemy was z otwartymi rękami..

BIA Radzio

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #331 on: 11 March 2009, 11:23:48 »
Wiesz u mnie w ekipie,to tylko ja nie mam tego moda.Wiedz wiem o czym piszesz.Gra jest bardzo realistyczna i ma wiele grywalnych smaczków,takich jak chocby budowanie baz!Ale ja raczej lubie grac w gry o tematyce II wojennej, a najlepiej sie czuje w czasach starozytnych(mod pod RTW, Europa Barbarorum to jest to co uwielbiam,realistyczne bitwy z niezła grafika,trudna kamapania,wolna bo trzeba podbite prowincje np.zromanizowac,wiedz rush na mapie jest niewskazany, dodatkowo masa nowych budowli ,co zmienia rozgrywke,orginalne jezyki na polu bitwy:łacina,greka,masa jezyków celtyckich i afrykanskich no i mnoga ilosc jednostek z historycznym uzbrojeniem z tamtego okresu i najwazniejsze kazdy zakatek starozytnego swiata ma własne, konkretne jednostki wystepujace na danym terenie!!To zmienia RTW w 1000%).Chciałbym jeszcze kilka słow ,napisac odnosnie nowego patcha do Ro(moim zdaniem,zabije juz i tak umierajace teamowe granie,teraz to beda akcje typu rambo bo kazdy sobie bedzie chciał punktów nawalic..wyjdzie dziecinada).Szkoda ze nie poprawili samej stabilnosci gry(a bugów jest troche),poprawki broni tez by sie przydały,ppsha 41 itp.Szkoda ze twórcy Ro, zaczynaja dziwnie myslec:O_o.
edit:Modle sie o to, aby do głowy nie wpadł im pomysł ,jakiegos nowego patcha pt."Celownik":no

coval^^

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #332 on: 11 March 2009, 12:11:33 »
celownika raczej nie dodadzą ale ja spodziewam się dodania roli medyka w RO 2 o ile wyjdzie ... dlaczego? początkowo w modzie miało nie być czołgów, granatów dymnych, medyków...jak widzisz dodali czołgi i smoki... dalej sam pomyśl :P :wink

Janco_coduo

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #333 on: 11 March 2009, 13:18:29 »
Witam!
Zastanawiam się czemu tak ostro atakujecie CoD. Jest to klasyka gier fps i prawie każdy się na tym wychował. Jak każda gra posiada ona swoich zwolenników i przeciwników niemniej jednak zdecydowanie wiedzie prym na scenie fps-ow. Jesli ktoś lubi  klimaty II wojny to zdecydowanie polecam CoD: United Offensive. Gram w klanie, który specjalizuje się w trybie Base Assault/Atak na bazę i rozegrałem już ponad 700h i wcale gra mi się nie nudzi. W trybie tym każda z drużyn ma na mapie 3 swoje bunkry. Tryb ten polega na tym aby zniszczyć bunkry przeciwnika jednocześnie broniąc swoich. Tryb ten zdominowany jest przez czołgi i to one stanowią podstawę tutaj i decydują o losach potyczek. Do dyspozycji mamy m.in Shermana, Panzer IV, t-34, SU-152 czy Elefanta.
Pod tym linkiem możecie zobaczyć jak to wyglada http://www.youtube.com/watch?v=LDmDC1VKaL8

BIA Radzio

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #334 on: 11 March 2009, 13:27:58 »
Stary,grałes w Ro???bo widze ze chyba nieee....Jesli twierdzisz ze Cod ma klimat II wojny to ja jestem św. Turecki.Ty nazywasz to czołgami!!!!!sorry bitwami pancernymi!!!!Ja pier... z kad tys wyskoczył z lampy dzina:blush mnie smiesza takie wpisy na dzien dobry, widze ze skakanie w całym wyposazeniu z drugiego pietra, bez uszczerpku na zdrowiu(nawet palca nie skrecajac u stopy)to norma klimatu II wojny(hahaha), czy smieszne podskoki ja do ciebie strzelaja to tez klimat II wojny,lub ładownie karabinu na rygiel w dwie sekundy.Wiesz ja mogłem grac w takie gry kilka lat temu(z przymruzeniem oka).Ale widze ze fani serii cod, to zatwardziali w sobie realisci pola bitwy..ja pierd... ide sie pochalastac!!

Janco_coduo

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #335 on: 11 March 2009, 14:03:02 »
Quote
BIA Radzio :
...ja pierd... ide sie pochalastac!!
Jak chcesz się chlastać to śmiało:D
Quote
BIA Radzio :
Stary,grałes w Ro???bo widze ze chyba nieee
W Red Orchestre rozegrane mam 35h co widać w moim profilu Xfire więc na przyszłość proponuje sprawdzić co się pisze...
RO jest fajną grą i od czasu do czasu sobie pogrywam dla oskoczni od UO. Mam sporo znajomych którzy grają w RO i w odróżnieniu od Ciebie potrafią się zachować i nie obrażać innych.
Pozdrawiam

BIA Radzio

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #336 on: 11 March 2009, 14:28:54 »
35h łaaaał .Sorry ale tak działaja na mnie fani coda:con.W jakim stopniu cie obraziłem<>???Prawda czasem boli.Musisz sie z tym pogodzic.Ale powiedz mi jedno ,JAK MOZNA GRAC W CODA ,POTEM  WIDZAC  RO , TWIERDZIC ZE TO TYLKO ODSKOCZNIA!!!Wiem ze o gustach sie nie debatuje,ale na niektóre trzeba reagowac ,bo to jak samoobrona w polityce,niby wszystko cacy a zle sie to konczy.Moim zdaniem komercyjny COd ze swym, realizmem "bitewno-grywalnym":D  nie siega do piet RO i nie musze pisac dlaczego!
EDIT:35h to kropla w klozecie,nawet połowy map nie poznałes,pewnie nie masz pojecia o modzie DH,albo cos tam słyszałes.A wiesz ze nie musze za niego płacic stówy,aby pograc na zachodnim froncie,majac do dyspozycji nawet skoki spadochronowe:wink.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #337 on: 11 March 2009, 16:05:07 »
Eno wyluzujcie trochę. Każdy lubi coś innego. Ja czasami gram w CoD2 na multi, najczęściej w gronie znajomych na LAN-ie. Zgadzam się że RO jest realistyczniejsze od CoD/a, ale gra miała lepszą reklamę i gra w niej więcej ludzi, a producent dostaje kasę i szybko robi następną cześć. A tu pach, w RO wydali sporą sumę i mniej przyłożyli się na reklamie i nawet nei wiadomo kiedy będzie RO2. Pozdr.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #338 on: 11 March 2009, 19:08:22 »
Lol, ja proponuje odstawić Ro na jakiś czas i nabrać do tej gry trochę dystansu... Grałem w Ro ( chyba potwierdzicie:P ) i grałem w Cod'a. Mogę tylko powiedzieć, że to są skrajnie różne gry. Ro w jako taki sposób obrazuje zmagania bitewne, ale mimo wszystko moim zdaniem ma zdecydowanie więcej bugów, niedoróbek, błędów w animacji itd w porównaniu do Cod ( bieganie z lufą przycelowaną do czoła, z bronią przy nodze i strzelaniu, exploity, no recoil z ppsh, strzelanie z biodra na o.5km to normalność, wstawanie i kucanie w 1 sekundę itd) Nie jest to gra idealna i tyle, fajna ale bez przesady. COd to taka głupawa sieka na statystyki, wszystkie tryby rozgrywki są śmieszne bieganie za bombą, kampienie w death metchu, team death metch to totalna rozwałka, zdobywanie jakiegoś punktu jedynie jako tako urealnia rozgrywkę. Motyw podziału na teamy i walki o jakieś punkty przejęcia jest w Ro zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, przynajmniej realniejszym...
Niemniej jednak fajnie jest sobie pociupać w niezła graficznie gierkę mając świadomość, że jest debilna. Przecież chodzi tu o przyjemność jaką daje rozgrywka. W roli odstresowywacza spełnia się znakomicie.
Ro zgoda, jest fajne, ale ta gra umiera i tyle. Nie zanosi się na jakąś kontynuację, chodź chodziły słuchy o Ro 2. Codów będzie jeszcze wiele i nie mal jestem pewien, że każdy będzie tak samo głupi.Ale kurde, fajnie się z tych broni napierd.... Mam 2 i 4, popykałem w 5 i muszę stwierdzić, że nowa część głupotą przebija wszystko co do tej pory widziałem w Codach... Ale to tylko moje zdanie.Z Ro i z Codami jest trochę jak z muzyką, osobiście słucham sobie Behemotha czy Vital Remains, ale to nie oznacza, że nie mogę słuchać innych zespołów: Katatonii, Anathemy, Mogwai, Moonspella, Auidoslave, Airbourne czy A Perfect Circle, RATM [WSZYSTKIE ZAJEBISTE]. Trochę dystansu. Po prostu różna muzyka na różny nastrój. Od przybytku głowa nie boli.
Fajnie by było, gdyby w tym temacie wypowiadali się goście co grali zarówno w RO jak i Cod, nie kierujący się stereotypami i filmikami z youtuba a własnym doświadczeniem
w RO gram jako raq

oridzinal

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #339 on: 12 March 2009, 10:10:43 »
BIA Radzio zachowujesz się jak bURAK, jak już skończysz 18 lat i poczujesz potrzebę większego realizmu to pograj w ASG lub PaintBall, a po pierwszej kulce w dupę poczujesz ten realizm natychmiast

A tu mamy przykład bełkotu bURAKA:
Quote
BIA Radzio :
Wiesz u mnie w ekipie,to tylko ja nie mam tego moda.Wiedz wiem o czym piszesz...


Styl Twoich wypowiedzi świadczy o niskim poziomie intelektualnym. Ja gram w RO i CoD i nie mam pretensji, że jednym podoba się to, a inny tamto. Natomiast za Twoje opinie o fanach CoD należy ci się po gębie. I lepiej żebyśmy sie nie spotkali w realu.

PS. Może lepiej pograj Magicznych Wojowników

BIA Radzio

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #340 on: 12 March 2009, 11:29:11 »
Zaraz ,zaraz nikogo nie wyzywam od buraków!!! wyraziłem swoja opinie tyle.Jest takie religijne powiedzenie,"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" ktore tyczy sie ciebie ziomus w 100%.To co teraz napisałes, jest czysta hipokryzja.Co do mojego wieku i umiejetnosci w realnym boju:wink to nie bedz taki pewnien.Moja data urodzenia to 1981.r 1 sierpnia, 5 lat na matach ju-jitsu i akido(praktycznie od dzieciaka szkole sie w róznych rzeczach ,takze w RO:wink)  dodatkowo odsłuzone mam trzy latka w zw"strzeleckim strzelec",(pózniej  w tej wojskowej organizacji)instruktor combat.Jestem człowiekiem ktory, stara sie prowadzic zdrowy tryb zycia, i choc mam 28 lat, co mnie cieszy, nie wygladam na ten wiek.Zyje na osiedlu gdzie trzeba umiec sie bic niestety(nie jestem za rozwiazaniem siłowym ,ale jesli trzeba umiem sie bronic skutecznie, posiadam umiejetnosci walki biała bronia:nozem,tonfą,Jo i bokenem).Dlatego takie pogruszki,bo niby obraziłem gre pt"Cod" i jej fanów sa dlamnie dziecinada,i jakims nieporozumieniem.Wysyłam ci na prywacie dane gdzie mieszkam,z dokładnoscia do moich drzwi.
EDIT:Mój poziom intelektualny,jest raczej w normie ,dlatego ze nie gram w odmózdzajace projekty typu Cod,Quake(oczywiscie grałem we wszystkie Cody), wole gry majace senswone rozwiazania i trudniejszy poziom rozgrywki.Nie wyzywam ludzi, nie strasze na forum.A ciebie chłopcze zjadłbym nadczczo.

Dziki_Koziol

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #341 on: 12 March 2009, 11:31:04 »
Nie ma to jak dobra internetowa napinka. :D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3128
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #342 on: 12 March 2009, 11:32:55 »
@oridzinal
Jesteś tu nowy więc proszę się zapoznać z Regulaminem Forum, ostre riposty są dozwolone ale obrażanie innych już nie (więcej dyplomacji) gasimy pyskówki w zarodku. Niestosowanie się do Regulaminu w najlepszym wariancie grozi zablokowaniem tematu i usuwaniem postów, potem lecą warny i bany a po co to. Przeczytajcie zawsze co piszecie zanim klikniecie "odpowiedz" przecież to aż tyle czasu nie zajmuje.

@BIA Radzio
Muszę przyznać, że trochę prowokujesz jednak swoich "adwersarzy", również zawsze czytaj co piszesz przed akceptacją. Mam prośbę do Ciebie abyś nie odbijał teraz "piłeczki na stronę przeciwną"

BIA Radzio

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #343 on: 12 March 2009, 11:39:26 »
Ok ,wszystko git,reszte załatwie w prywatnych wiadomosciach.Ale to staszenie ze dostane jest :O_o..ok Sorry za prowokowanie:wink.Jest mi wstyd poczesci,ale zdania co do Coda nie zmieniam.Wybaczcie!!

oridzinal

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #344 on: 12 March 2009, 12:18:58 »
OK. Reszta na PW

Sorki Panowie i Panie ;) za pyskówkę