Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 243566 times)

pol77

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #375 on: 04 October 2009, 21:29:30 »
Quote
...ale mam 1 minus nie potrafię odróźnić swojego czołgiste od wrogiego...

Odróżnić jest ich w miarę łatwo np.niemieccy czołgiści mają furażerki

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #376 on: 04 October 2009, 22:10:10 »
A ruscy czołgiści mają hełmofony :)

Rikopl

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #377 on: 05 October 2009, 11:17:27 »
dzięki za podpowiedzi :D

Lord_Alpha [PL]

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #378 on: 21 November 2009, 16:24:56 »
Cześć wszystkim, nowy jestem. Jeżeli chodzi o mnie to mam RO od wakacji kupiłem za 25zł. i był to zdecydowanie dobry zakup, gra mnie wciągęła, bardzo lubie grać sowietami, żołnierze fajnie wyglądają i jakoś ogólnie mi się dobrze nimi gra. A co do samej gry to musze powiedzieć że spodobała mi sie.

IgraSov

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #379 on: 21 November 2009, 17:03:07 »
To bardzo dobrze, że Ci się gra spodobała:D

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #380 on: 24 November 2009, 17:24:39 »
Ostatnio znowu zagrałem w najlepszego fps na świecie, obrywałem dość mocno na początku, ale potem sobie przypomniałem (to jak jazda na rowerze, nigdy się nie zapomni) i przynajmniej grałem na poziomie, smutne, że coraz rzadziej znajduje się jakieś serwery na których grane są fajne mapy i są obecni żywi gracze. Co dziwne nadal można spotkać dość dziecinnych graczy, których najwyraźniej od RO nie odciągnął najnowszy „pro” Modern Warfare 2 :/ .

P.S. Ja również wolę jakoś grać w RO czerwonoarmistami, niż siepaczami fuehra.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #381 on: 24 November 2009, 19:31:18 »
Quote
Sapiens :
P.S. Ja również wolę jakoś grać w RO czerwonoarmistami, niż siepaczami fuehra.


Komuna POWER ! :D

pol77

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #382 on: 24 November 2009, 19:43:31 »
Taa no niema to jak mosin,ale dzisiaj grałeś niebieskimi

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #383 on: 25 November 2009, 00:14:35 »
Mosin właśnie, ich duża różnorodność mi się podoba, Niemiaszki mają tylko K98. Mosin 1891 wydaje mi się być najcelniejszy, jest długi, przez co bagnet dalej trafia (tak mi się wydaje), no ale ta długość ma też wadę zwłaszcza z założonym bagnetem, że model broni może trochę wystawać poza winkiel co spali zasadzkę.W Mosinach 38 i 44 nie zauważyłem różnicy w celności i skutecznym zasięgu. Trzydziestkę-ósemkę lubię że jest krótka i ładna, ale jej straszną wadą jest brak bagnetu, którym ogromnie lubię kogoś ukuć w nerki. Czterdziestka-czwórka to chyba najlepszy wybór: celna, krótki model, i bagnet, którego jednak nie można złożyć a czasem psuje mi widok estetyczny ten bagnet zaczepiony na krótkim karabinku.

Niebieskimi, ja? Cóż czasem szał bitewny i vodka powodują problem z rozróżnieniem kolorów i języków.

I na koniec taka moja rada, jeśli wchodzicie na obszar w którym nadal dominuje przeciwnik, postarajcie się używać broni strony przeciwnej, z doświadczenia wiem, że strzelając nawet z bliska, dopóki wróg nie zauważył że kula przeleciała mu koło głowy, albo ubiła kompana, nie zwróci na wasz strzał większej uwagi.

P.S. SzariK PL z tą „Komuna power!!!” to ironia czy znak Solidarności?
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

maddogPL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #384 on: 25 November 2009, 11:26:20 »
Na jakiejś mapce z Berlina Voksturm ma Mosiny na wyposażeniu......co do komuny "Lieber tot als rot"(better be dead then red) ;)

Yab_PL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #385 on: 25 November 2009, 20:02:39 »
mam jeszcze co innego: 'smutno ci? Pusc baka"

totek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #386 on: 08 December 2009, 15:06:34 »
Witajcie :)

Nie miałem czasu ostatnio wchodzić na forum wiecie kartkówki sprawdziany z polaja i majmy żeby tylko mikołaj przyszedł  ;)

Ale do rzeczy

Byłem u kuzyna ( fan "kola") w Wielkopolsce i tam miałem przyjemność zagrać w CoD'a MW2

I oto co odkryłem gra całkiem całkiem pod względem grafiki ale strasznie szybka w minutę miałem ponad 20 Killi :)

I teraz pytanie do Was czy wiecie może czy jest mod z perkami do RO chodzi mi aby w pakiecie były

Moloch,Męczennik,Podwójny szczał, i jakaś modyfikacja aby być ukrytym bo kiedyś byłem na serwerze i tam mieli wyświetlone gdzie kto jest :( i nie dało się grać

Albo rzeby chociaż puścić psy

Pozdrawiam :)

P.S Dla wszystkich braci RO Wesołych Świat i do zobaczenia na froncie :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #387 on: 08 December 2009, 15:54:23 »
Zapytaj się Kazmirzka, on udzieli ci konkretną odpowiedź :)

Radzisław

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #388 on: 08 December 2009, 16:42:34 »
Jesli dobrze zrozumiałem ,ty chcesz cos do CODA .. to raczej szukaj na forum CODa nie RO.RO to gra  nastawiona na realizm II wojennego pola bitwy.Jest od 16 lat (bo wiesz krew leci jak rzucisz granatem).
PS.Ogólem to ty rozróżniasz te dwie i gry(beka)???

totek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #389 on: 08 December 2009, 16:54:37 »
No właśnie sam już nie wiem :)

Niby chodzi o to samo konflikty wojenne ale w obu coś można dodać i tak się zastanawiam czy nie ma czegoś takiego do RO bo jednak lubię bardziej WW II