Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 247238 times)

Apos

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #390 on: 08 December 2009, 17:01:16 »
Do MW2 można dodać jeszcze więcej tak samo skutecznych i nierealistycznych broni, które różnią się tylko wyglądem. Brakuje mi też perka, który pozwala na używanie 3 shotgunów jednocześnie (bo 2x1887 to za mało).

RO, a konkretniej Tripwire brakuje tylko kilkunastu milionów euro na reklamy i promowanie RO2, nic więcej ;)

kazmirzk

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #391 on: 08 December 2009, 18:14:32 »
apropo tego co napisal sharik:  totek gdyby niski iloraz inteligencj skracał życie, to ładnych pare lat już by cie na tym padole nie było.. wyjdz i nie wracaj...

Sojuz_PL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #392 on: 08 December 2009, 19:00:24 »

Biały Orzeł

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #393 on: 08 December 2009, 19:42:01 »
Normalnie knuję jakąś prowokację.To niemożliwe by być w wieku 16 lat na poziomie przedszkola...

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #394 on: 08 December 2009, 20:43:48 »
On specjalnie pisze takie bzdury żeby podenerwować ludzi i poniżać naszą ulubioną gierkę !

Rikopl

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #395 on: 11 December 2009, 14:58:34 »
Na stos z nim!

bociek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #396 on: 13 December 2009, 10:14:31 »
Kupiłem, zainstalowałem, zagrałem...   i gram nadal :)

Gra wciągająca, realistyczna (stop wymiataczom z Call of Duty i innych bzdetów) wbiłem na jakiś serwer i trafiłem akurat na walki pancerne. Do mojej pantery dosiadł się jakiś niemiec. Ja za sterami, on jako obsługa działa. Idealnie, wiedział, że jestem nowy  i pokazywał mi różne miejsca na mapach. Ja ostrzeliwałem z KM-u cele, by wskazać mu pozycje wroga, a on posyłał w to miejsce pocisk z 75.

Jedyne co mnie jak na razie denerwuje, to długie pobieranie podczas wchodzenia na jakiś serwer.

Jak na razie uczę się, dopiero 2 dni gry za mną.



PS. Dla nowych graczy polecam Pomarańczową Kolekcję Klasyki, po 10 minutach aktualizacji można już grać. Instalacja bezproblemowa.

pol77

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #397 on: 13 December 2009, 10:41:52 »
Quote
Jedyne co mnie jak na razie denerwuje, to długie pobieranie podczas wchodzenia na jakiś serwer

http://www.red.orchestra.pl/plug.php?e=faq&cid=3#Q:11

totek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #398 on: 14 December 2009, 11:51:17 »
Witam :)

Macie okazje wypowiedzieć się ( W rozmowie z developerem) na temat ewentualnego wykorzystania TRACK IR w nadchodzącym RO.

Oto link dla osób władających językiem angielskim

http://forum.naturalpoint.com/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=38833#Post38833

Pozdrawiam :)

P.S Darujcie i nie spalajcie mnie na stosie :)

Biały Orzeł

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #399 on: 14 December 2009, 18:46:00 »
Spłoniesz jeśli nie zmienisz "szczelanki" na "strzelanki".A w ogóle to FPS znaczy tyle co "szczelanki FPP" więc się nie powtarzaj :D ;) Fajnie w ogóle , że nie dałeś się zgnoić w ogniu krytyki i konwersujesz ( o zgrozo!:) ) kulturalnie dalej :) Nadzieję widzę jeszcze dla Cię ... młody padawanie :P (YODA! JESTEM YODA!8))

SmokHaosu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #400 on: 01 January 2010, 04:56:54 »
W ramach noworocznych przemyśleń, choć długo w RO nie gram dopadło mnie takie spostrzeżenie, iż jest to fajna gra.
Ro niesie ze sobą duże możliwości nie tylko jako strzelana do zbierania fragów, czy jak to się tam nazywa.  Przede wszystkim gra ta pozwala bardzo fajnie odtworzyć klimat frontu wschodniego. O ile młócący w to ludzie nie są kopnięci w baniak na punkcie posiadania lepszej giwery, jeżdżenia za wszelką cenę czołgiem ( które to w grze moim zdaniem są odwzorowane raczej ubogo). Zasadnicze pytanie brzmi; czy znaleźli by się jeszcze jacyś ludzie chcący grać w to dla, jakby to powiedzieć najprościej, poczucia klimatu. Powiem szczerze dość mam map z ganianiem na bagnety w czapkach św. mikołaja, idiotów, którzy zrobili sobie przerwę od GTA czy CSa. Nie wiem czy klan jakiś, czy coś innego. Fajnie byłoby jakby znalazła się jeszcze jakaś kupka ludzi czasem grających, których równie dobrze bawi beznadziejna śmierć z mosiakiem w garści ( oczywiście na wieczną chwałę matuszki), co pięcio minutowe czekanie z lunetą, aż coś się wychyli zza krzaka.

Graf

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #401 on: 01 January 2010, 12:08:29 »
@SmokHaosu
Tak naprawdę fajne granie zaczyna się w grze klanowej 8vs8 kiedy masz zadanie do wykonania i od jego realizacji może zależeć powodzenie całej drużyny. Daje to dużą dawkę adrenaliny. Więc jeśli chcesz poczuć prawdziwą przyjemność z tej gry i masz jako takiego skilla proponuję Ci wejść w kontakt z jakimś rekrutującym klanem. Z tego co czytam na forum są przynajmniej dwa takie. Poczytaj forum uważnie i niezbędne informację znajdziesz.

Najlepszego w Nowym Roku i dużo przyjemności z gry dla wszystkich RO graczy:)

IgraSov

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #402 on: 01 January 2010, 13:10:31 »
Czapki mikołajowe to taki bajer świąteczny ale jeżeli chcesz poczuć klimat to faktycznie w klanach, gdzie każdy ma określone zadanie do wykonania i nie prześcigamy się w zespole o fragi.
Jest nawet jakiś serwer, na którym nie wyświetla w tabeli ile mamy fragów ale bardzo mało ludzi na nim gra.


Quote
SmokHaosu :( oczywiście na wieczną chwałę matuszki)

Świeć Panie Nad Jej Duszą...:satisfied

SmokHaosu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #403 on: 01 January 2010, 22:28:32 »
Trochę popatrzyłem za "klanami" na forum. I nie żebym narzekał, ale klany rekrutujące na zasadzie "poszukujemy ludzi znających mapy" to raczej nie to. Bo to oznacza dalej, kojarzące mi się z CS-em wypatrywanie, bo ja wiem, ze z tego okna co tam jest to mogę ostrzelać jak ktoś tam się wychyli za tym drzewem :wink

Zdaje sobie z tego sprawę, że to czego szukam to nie jest prosta sprawa. Zwłaszcza, że na serwerach RO zdaje się następować odwilż.

Sojuz_PL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #404 on: 02 January 2010, 14:16:54 »
Quote
Zdaje sobie z tego sprawę, że to czego szukam to nie jest prosta sprawa.


Jest bardzo wiele takich klanow. Problem w tym ze sa to klany niemieckie lub rosyjskie, widzialem tez jakis francuski...
http://www.panzerdivision-frundsberg.de/toplist_ro/ - na tej stronce sa linki do stron wiekszosci z tych klanow.  Z tego co widzialem w *C*K* sa jacys polacy, wiec jak sie dobrze rozejrzysz i masz chec na taka zabawe to napewno znajdziesz cos dla siebie.