Author Topic: Company of Heroes Clan REAKTYWACJA  (Read 9149 times)

Gustlik

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« on: 25 January 2007, 17:08:59 »
Witam, Mam na nick Gustlik szukam czlonkow do klanu company of heroes. Wystarczy odwiedzic stronke www.coh-clan.yoyo.pl i zarejestrowac sie na forum. Wszyscy chetni mile widziani

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #1 on: 25 January 2007, 18:32:26 »

asn

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #2 on: 25 January 2007, 20:24:59 »
gustlik to ten wszedzie zbanowany???? hahaha

S!b!K

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #3 on: 26 January 2007, 07:44:22 »
Wy chyba smieszni jestescie ?? xD zal zal

coval

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #4 on: 26 January 2007, 07:49:06 »
co Wam nei pasuje w reaktywacji CoH??
jak Was ograja w meczu to wtedy pogadamy
bo wiem ze chlopaki sumiennie trenuja swoje umiejetnosci

S!b!K

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #5 on: 26 January 2007, 09:29:08 »
coval jestes glupi ??:> aaa jestes przeciez ojcem tego CoH'a =) To all tlumaczy -,-

YankeSmgn

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #6 on: 26 January 2007, 09:41:08 »
To jest troche smieszne, bo pewnie beda graly tam te samo osoby co w HD i z empire (czy jakos tak). I tak w kolko jeden klan sie rozpadnie to robia drugi z inna nazwa. Ja to tak widze.

coval

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #7 on: 26 January 2007, 10:09:46 »
nei bede sei z takim palantem jak ty wdawal w pyskówki bo widze ze jestes ograniczony prawie jak assasin...powiem ci tylko ze to ty chyab jestes glupi bo nei wierzysz w mozliwosci innych osób grajacych w RO...jeszcze CoH skopie wam dupy, zobaczycie!!
Quote from: To jest troche smieszne, bo pewnie beda graly tam te samo osoby co w HD i z empire (czy jakos tak). I tak w kolko jeden klan sie rozpadnie to robia drugi z inna nazwa. Ja to tak widze.

to nei jest ten sam klan!! nei zauwazyles??ty tez jestes az tak tepy?? CoH sie rozpadlo z przyczyn wewnetrznych ale ma takich ludzi ze potrafili dojsc do porozumienia i znów CoH reaktywuje...ono powstalo jeszcze wtedy jak byly cztery moze piec klanów na polskiej scenie RO i na bank wczesniej niz Destiny...i HD, Enforce i te inny klany nie maja nic wspólnego z CoH...a tak wogóle to co wam przeszkadza ze chlopaki odnawiaja klan?? co, boicie sie ze wasza pozycja na scenie RO jest zagrożona?? bo mnei sie wydaje ze tak wlasnie jest...nauczcie sie doceniac innych a nei tylko patrzec na siebie i na swoj klan...AC tez bylo super swietne ale sie rozpadło...i UKFy nie myslcie ze to nei dotyczy waszego klanu...AC tez mialo sie nei rozpasc ale jednak sei rozpadlo...a jak to spotka wasz klan??skad wiesz czy jutro nei bedzeicei mieli awantury w klanie o jakas pierdole i o to nie przestana odchodzic ludzie z waszego klanu??nie wykluczaj takeij mozliwosci...bo moim zdaniem jezeli w UKFie bedzie wiecej takich ludzi jak ty i assasin to sie mozecie rozpasc...wiec lepiej uwazajcie bo dwoch takich jak wy wystarczy...wezcie przyklad z reszty waszych klanowiczów...czy oni sie tak madrkują jak wy dwaj??nie...gadałem kiedys z Zelotem i moim zdaniem jest w porzadku...gralem kiedys z Mariuszem i tez mi sei wydaje ze jest spoko...wezcie sobei z nich przyklad...nie znam reszty z was i dlatego mowie na przykladzie ich dwóch...i ty YankeS tez nei wykluczaj mozliwosci rozpadu Destiny...bo wy tez nei jestescie super swietni...wezcie sobei to przemyslcie...i ty assasin tak nie szastaj tymi banami bo widze ze dorwalo sei dziecko (neostrady) do wladzy na serwerze i nei wie co ma teraz z tym zrobic...wiem ze i tak tego nei przemyslicie i jak znam zycie albo post bedzie skasowany albo bede mial bana na ICP al eto tylko bedzie swiadczyc o waszej psychice, ze jestescie slabi psychicznie i nei mozecie zniesc sytuacji dla was nei komfortowych...mowie wam dojrzyjcie troche...bo narazie zatrzymaliscie sie na etapie rozpuszczonego dzieciaka dla którego wszystko jest be i fe tylko on jest najważniejszy...

Alex

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #8 on: 26 January 2007, 11:46:53 »
Quote
coval :
... jestes ograniczony prawie jak assasin...
Quote


Jak widzę Assasin cieszy się swoistą "renomą" i uznaniem dla swojej inteligencji i bystrości umysłu. :D :p.

A co do banów to sam nie lubię chamstwa na serwerach więc jak ktoś zasłużył na 3 miechy bana to niech je "odpęka".
To, że Assasin najczęściej jest "lubiany inaczej" też mnie nie dziwi. Ale z drugiej strony jest chyba najczęściej grającym adminem na serwerze. Wiadomo, że wtedy będzie spokój.

A co do poziomu gry, to dla mnie COH może zostać mistrzem świata.

AC zostało rozwiązane z zupełnie innych powodów niż myślisz Coval. I dalej jesteśmy kumplami.

Quote
coval :A co do skad wiesz czy jutro nei bedzeicei mieli awantury w klanie o jakas pierdole i o to nie przestana odchodzic ludzie z waszego klanu
Quote
Właśnie dlatego byłem zawsze za przyjmowaniem do klanu ludzi dorosłych, a nie dzieci 12-15 letnich.

Ja ze swojej strony mogę tylko życzyć powodzenia "nowemu-staremu klanowi COH". Może zdążymy jeszcze zagrać nim się znowu rozpadnie (czego im nie życzę).

Zdzira

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #9 on: 26 January 2007, 11:56:56 »
Proszę moderatora o podzielenie tematu i wywalenie niepotrzebnych komentarzy. żal.ru robicie.

Chłopaki chcą reaktywować? Niech reaktywują co was to obchodzi. Niech robią co chcą.

EoT.

YankeSmgn

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #10 on: 26 January 2007, 12:04:52 »
A ja chcialem wyjasnic pewna sytuacje, bo nie wiem o co covalowi chodzi. Napisal do mnie na GG ehh pogadalismy sobie http://img261.imageshack.us/my.php?image=rozmowazcovalemxt3.jpg :D ze najezdzam na klan CoH, tylko gdzie ja to robie ?
Spoko ciesze sie, ze robicie reaktywacje, przynajmniej cos sie dzieje, ale Ty coval musisz sie chyba powaznie leczyc :]
pzdr

S!b!K

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #11 on: 26 January 2007, 12:52:15 »
hahaa XD zgodze sie ze zdzira EOT bo widze ze tu komedia sie robi XDDD haha bo pizgne xDD

Coval a co ty taki hojrak sie zrobiles co ??:> Rozumiem ze lubisz kumpli z bylego klanu ale mi to tito, bo ja tu wyrazam swoje zdania po to jest forum ... a jak cytujesz to naucz no sie tym obslugiwac dobrze ??;) I tym twoim kilkunasto wersowym postem wyszlo kto jest "ograniczony" a i assasin nie ma neostrady tylko CHELLO ^^

Yankes nice screen oO XDDD Btw. Coval nie wiem jaki jestes nieprzyjemny ?? Ale rozmowa twoja na GG z Yankesem sie troche usmialem XDDD Kultura przedewszystkim panowie ;)

Plazma

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #12 on: 26 January 2007, 13:11:41 »
Nie no CoH nas pojedzie chyba na haxach :D U nas jest kazdy ograniczony jak assasin ( moze oprocz Guza bo on jest inny :D ). Widze ze tu kazdy zaczyna na assasina wrzucac :P Tak jak mowi Sbk assasin ma chello :D i jest dobry ziom ;)

PrezesOi

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #13 on: 26 January 2007, 13:20:32 »
Gustlik & Company wyrobili sobie niezly fanclub widze. tak mi przykro, Gustlik byl od zawsze moim ulubiencem. przegladalem to forum ICP i niespodzianka-bany tam wylapuja prawie te same osoby co na serwerach ro.pl - i to od roznych adminow. dziwic sie nalezy glupocie takich gosci, w tym tempie skonczą im sie dostepne serwery dosyc szybko...

Gustlik

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #14 on: 26 January 2007, 14:05:21 »
Ej Panowie o co chodzi ? Po pierwsze ja nie jestem CL, tylko reklamujem moj clan . Tak to prawda ze jestem wybanowany na 2 serverach. Ale po co sie klucic. To tylko reklama dla klanu. Ludzie ! zeby tak po rodakach jezdzic ???

P.s Kaszpir THX ze to tylko 2 miechy. To sie zobaczymy na ICP... za 2 miechy oczywiscie :) Prezes nie mam do ciebie urazy za ten bam wkoncu sam sie o to prosilem pozatym wtedy gralem na ID mojego brata ... Wiec dobrze by bylo gdybys go odbanowal. Byl bym wdieczny jak i moj brat.