Author Topic: Poszukuje klanu  (Read 7761 times)

TRikus

  • Guest
Poszukuje klanu
« on: 09 February 2007, 10:20:02 »
Witam.
Chcialbym dolaczyc do klanu, bardziej lub mniej znanego ;).
Dla mnie najwazniejsza jest gra zespolowa.
Moje podstawowe dane:
-wiek 13
-mikrofon posiadam
-gram w ro 7 miesiecy
-gg 5846787
- moge grac w piatek, sobote, niediele i czasami w tygodniu od 13godz do 20.
pozdrawiam:)

asn

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #1 on: 09 February 2007, 10:39:52 »
Quote from: TRikus
-wiek 13
hahahahaha

TRikus

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #2 on: 09 February 2007, 10:53:04 »
Chyba lepiej  powiedziec prawde niz sklamac

dr Granat

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #3 on: 09 February 2007, 10:55:12 »
to znak dzisiejszych czasów, krew się leje, ludzkie szczątki latają, a rodzicom się wydaje, że ich pociechy są już dorosłe

- mimo wszystko gratulacje za odwagę (podanie wieku), choć może to głupota, albo kilka lat dodałeś/aś

TRikus

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #4 on: 09 February 2007, 11:02:03 »
tak tak ci sie wydaje ze jak mam 13 lat to nie wiem co to wojna.

asn

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #5 on: 09 February 2007, 11:05:39 »
nikt kto nie byl na prawdziwiej wojnie nie wie...
i tak ROMAN wprowdzi zakaz gry w RO...

TRikus

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #6 on: 09 February 2007, 11:08:24 »
ale to nie znaczy ze jestem tak jak inne dzieci uwielbiam rozwalanki
czuje respekt do ofiar ktore zginely w tak wielikm konflikcie

Mati

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #7 on: 09 February 2007, 11:11:04 »
Co z tego, że chłopczyna ma tyle i tyle lat ? Czy to jest powód do naśmiewania się ? Pamiętaj, że Ty też tyle miałeś i też byłeś "głupiutki". A może to okazja do nabicia sobie następnego posta ? (Tak, tak, dobije do 300! -.-). Jak chce grać w klanie to niech gra a Tobie gówno do tego.

asn

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #8 on: 09 February 2007, 12:01:59 »
Mati a co ty taki agresywny? Okres masz?!
śmieszy mnie to ze 13-latek chce grac w clanie.
#268

dr Granat

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #9 on: 09 February 2007, 12:14:11 »
trikus: jeżeli przez respekt dla ofiar wielkiego konfliktu grasz w RO to jest to głupota, RO to zabawa w wojnę

mati: jak dojdę do 200 postów to będę tak wielki jak ty, nie napisałem nigdzie, że mam coś do jego gry w klanie, w istocie nic mi do tego, wyraziłem swoje zdanie na temat gry dzieci w tytuły typu RO, nie zakazuję nikomu grania w brutalne gry, dla mnie istotna jest odpowiedzialność rodziców za swoje dziecko, problem w tym, że gdy coś się wydarzy to w odpowiedzi słyszymy: "nie miałem wpływu na mojego syna, córkę", "to jeszcze dziecko, nie wie co robi"

P.S.

mati: odwolanie do "głupoty" odczytałem jako skierowane do mnie, nie ma sprawy

TRikus

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #10 on: 09 February 2007, 12:38:09 »
gram w  ro aby zrozumiec jak czuja sie podczas walki frontowi zolnierze (zrozumiec ich)
chociaz to prawda ze ta gra to "glupota", to 2 wojna swiatowa to moje hoby
a matiemu chodzilo o assain nie o ciebie dr granat
jezeli chodzi o te "wypadki" to nie kreci mnie zabijanie ludzi

voodo

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #11 on: 09 February 2007, 12:50:41 »
mozna grac w teletubisie i inne kolorowanki, uwazam ze gry tego typu (RO) sa dla starszych dzieci: jak ja np 32 lata :o). pochwala za odwage przyznania sie do wieku! czesto podczas gry slychac dzieciece glosiki,
UWAZAM ze nie czas jeszcze drogie dziecko na takie gierki. Mimo ze mamusia czasem pozwala. Mam znajomego co 6 latkowi dawal zajarac (papierosa), bo uwarzal ze moze tak postapic poniewaz to jego syn,... same zle przyklady na tym swiecie. czy ktos z Was 10 lat temu myslal np co by wpieprzyc nauczycielowi? mi powiem Wam takie mysli 15 lat temu nie przychodzily do glowy. A teras to niestety smutna rzeczywistosc,.

asn

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #12 on: 09 February 2007, 13:09:22 »
Przypominam ze gra jest od 16 roku zycia. Nie robmy takiego offtopica

Mati

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #13 on: 09 February 2007, 13:16:53 »
Dziwi mnie to, że śmieszy Cię, że ktoś kto jest młodszy od Ciebie chce grać w klanie. Dla Twojej informacji, gdy miałem 13 lat też grałem w klanie i jakoś z tego powodu nie miałem od innych jakichś głupich i drwiących odzywek. Wręcz inaczej - bardzo dobrze mi się z nimi grało.
Aha... I co rozumiesz pod pojęciem "okres" u płci męskiej ?

Dr Granat, mój wcześniejszy post nie był skierowany w Twoją stronę.

TRikus

  • Guest
Poszukuje klanu
« Reply #14 on: 09 February 2007, 14:46:17 »
voodo chcialbym ci powiedziec ze sa dzieci ktore nie pala itp. nie robia nic nauczyciela i nie sa takie jak to pokazuja w "tv" ze tylko im w glowie jak zalozyc kosz na smieci nauczycielowi nie ta mlodziez to przewaznie mniejszosc ja naprzyklad do tej grupy nie naleze
powiedz mi voodo to czemu 16 latkowie "slecza" przed hororami ktore sa panoc od 18 lat a nikt im za to nie robi chociaz sa bardziej krwawsze od np. ro