Author Topic: Duzo problemow  (Read 10228 times)

Rolnik14

  • Guest
Duzo problemow
« on: 23 February 2007, 20:25:40 »
Niedawno ściągnąłem Red Orchestre, a potem nowe mapy, ale coś w grze ich nie widać. Mój drugi problem dotyczy modu Armored Beasts Lite 2.01 Polish - chodzi o to, że pomimo włączenia go w grze nie widze żadnych zmian. A o tym Steam to mi się nawet nie chce gadać, więc prosze was o pomoc.

Mati

  • Guest
Duzo problemow
« Reply #1 on: 23 February 2007, 20:42:19 »
Tu masz artykuł o instalacji map.

Czy napewno ściągnąłeś tego moda ? Czy server na, który wchodzisz ma zainstalowanego tego moda ?

Powiedz, powiedz o tym Steam, coś zaradzimy.

A co to znaczy "ściągnąłem Red Orchestre" ? ^^

Rolnik14

  • Guest
Duzo problemow
« Reply #2 on: 24 February 2007, 10:40:24 »
Ach, kazdy debil wie że mapy wywala się do folderu Maps. Co do moda to oczywiście że go ściągnąłem przecierz nie mam downa!
Za Steamem sprawa jest troche skomplikowana, bo ja kompletnie nie wiem co i jak. A  to, że ściągnąłem jest jednoznaczne z tym, że mam nieorginalną wersje - czy możliwe, że to przez to nie moge mieć nowych map ani modów? A co do serverów to nie wchodze na nie bo niemoge grać przez multi.  Acha i bardzo byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał mi cd-key  
do Red Orchestry ponieważ ja go nie mam i nie moge dodać RO do listy gier w Steamie.

PrezesOi

  • Guest
Duzo problemow
« Reply #3 on: 24 February 2007, 10:58:40 »
nie stac cie na gre za 30 zl to nas nie stac na strate czasu i odpowiadanie ci.

trawiator

  • Guest
Duzo problemow
« Reply #4 on: 24 February 2007, 11:06:05 »
Quote
Rolnik14 :
A  to, że ściągnąłem jest jednoznaczne z tym, że mam nieorginalną wersje - czy możliwe, że to przez to nie moge mieć nowych map ani modów? A co do serverów to nie wchodze na nie bo niemoge grać przez multi.  Acha i bardzo byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał mi cd-key  
do Red Orchestry ponieważ ja go nie mam i nie moge dodać RO do listy gier w Steamie.


I tu wszystko sprowadza się do kupna wersji oryginalnej.

CD-Key: 5P13-RD4L-4J1K-UP53-0RY6-1N4L4