Zaczniemy od enclave : Rozegrali 10 spotkań we wrześniu i przez jakiś czas byli pierwszą drużyną na Roladzie.
1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10. Hmm nie ma jeszcze wyników !!!
Chłopaki nie odpuszczają i patrząc w kalendarz spotkań dążą zapewne do ścisłej czołówki, gdyż grają sporo meczy. GL :)
[1stCav] na/po WCG przepiło już wszystko co tylko możliwe i wraca do walki na roladderze. Już dziś ich pierwszy mecz.
Klan *PW* przeżył wstrząs i nastąpiły zmiany w kierownictwie jak i w samym klanie. Zanim jednak doszło do rewolucji rozegrano kilka spotkań :
1.


2.


3.


4.


5.


6.


Nowym liderem klanu *PW* został : Radolo. Mam nadzieję, że klan *PW* otrząśnie się i powróci.
Klan [JC] zbiera wciąż ekipę i prawdopodobnie niedługo ruszą na roladerze.
Podobnie jest z klanem BSE, który już istnieje na roladzie, chłopaki szukają jeszcze graczy. Do wojny szykuje się klan E'sS, mają chwilowe problemy techniczne z rejestracją, ale zapewne niedługo się z nimi uporają.
Na polskiej scenie pojawił się niedawno klan FS (Firing Squad), ale o ich zamiarach niewiele mi wiadomo. Istnieje jeszcze tajemniczy klan FrL, który również jest zarejestrowany na roladderze i tylko czekać aż ruszą do walki.
Mam nadzieję, że sporo klanów będę miał okazję opisywać, a do regularnych wiadomości z bitew i potyczek powrócę jak tylko zakończy się Nations Cup.
Polska Biało Czerwona !!!!!!!!